Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon mennyire lehetek sikeres...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon mennyire lehetek sikeres vagy épp sikertelen a nőknél, ha ilyen vagyok?

Figyelt kérdés

Nem valami kedves, nem túl türelmes, átlag környéki jóképűségi szintű, makacs, nyers őszinte, szigorú önmagamhoz és másokhoz is, ha elvárásokról van szó, gyengédségre hajlamos, szeretetre vágyó, nem szexet, hanem egyenlő partnert kereső.

26 éves.


2015. júl. 22. 20:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Ezt nem neked kellene tudnod ?
2015. júl. 22. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem, mert én jelenleg a nap/hét/hónap nagy részét munkával töltöm... Nem járok el sehova, ugyanazokat az arcokat is látom munkában, szóval a nyár végéig tuti nem fogok tudni semmit csinálni, még ha meg is akarnám próbálni, akkor se.
2015. júl. 22. 20:26
 3/5 anonim ***** válasza:
Igazad is van, a vadidegenek sokkal jobban tudják, hiszen ez a két sor amit leírtál magadról elég bármihez.
2015. júl. 22. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Átlagos pasas vagy a leírás alapján. Ne számíts nagy sikerekre. Kivéve persze ha gazdag vagy.
2015. júl. 22. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hasonló vagyok, csak nőben. :D Nem tudok jópofizni olyannal, aki nem szimpatikus. Elég szigorú vagyok, szeretem, ha betartják a szabályokat az emberek. Mások szerint szép arcom van, szerintem átlagos. :D Csak azért írtam le ezt, mert jó tudni, hogy nem vagyok egyedül ezzel. Tudok kedves is lenni, de csak ha őszintén jön és nem kell megjátszani. :)
2015. júl. 22. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!