Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Invitel. Nálatok is ilyen...

Invitel. Nálatok is ilyen ritka sz**?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Először is kezdeném azzal, hogy az internetünk kb. 07:00-tól egészen 22-23:00-ig elviselhetetlenül lassú! Volt hogy 0,36 Mbit/secet mértem az 5Mbit/seces internettel, ami még csak a garantált sebességet sem éri el!

Link : [link]

Akkor.. Hiába állítgatok akármit, próbáltam már DHCP kiszolgálót stb. állítgatni nem lehet gyorsítani. Modem reset minden meg volt. Egy TP-LINK841N/ND Wifi van bekötve az inviteles Router mellé, amiből a géphez van kötve Ethernet kábellel, tehát nem wifiről megy a net.

Szomszédomnak ugyan ez az internet csomagja van, gondoltam már arra is, hogy emiatt lehet lassú, hogy ő is használja nappal, de ez valami vicc! És mikor bejelentem, hogy nekem lassú a net még engem néznek hülyének, mert hogy náluk fut a teljes 5Mbites sebességgel...

+ Már 1 hónappal ezelőtt megbeszéltem velük, hogy vigyék fel 15Mbitesre a netet, azt mondták 5 napon belül meglesz. 1 héttel később megint felhívtam, újra 5 napot mondtak. Ezután is felhívtam őket de azt mondták nem volt a sebességemelés bejelentve. Most már ők hívtak engem mert írtam nekik, azt mondták 5 -10nap és emelik. A mai napig erre várok (Már 7 napja), várhatok valamit ezektől egyáltalán?...

Pápa környékén lakom, csak ez a szolgáltató érhető el, különben már rég váltottam volna...

Esetleg valami megoldás lehet a sebesség problémára?

Válaszokat előre is köszönöm.



#Invitel #garantált #lassú #Ne vegyél ilyen netet
2015. okt. 11. 14:02
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!