Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párok, akiknél ritka a szex....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párok, akiknél ritka a szex. Nálatok miért, és mennyire ritka?

Figyelt kérdés
Vannak itt olyan kapcsolatban élők, akiknél nagyon ritka a szex? Mikor volt utoljára? Vágynátok rá egyébként, vagy pont miattatok ritka? A kapcsolatotok amúgy jó, vagy a szexualitás hiánya erre is rányomja a bélyegét? Én ebben a helyzetben vagyok, és szakításra készülök rövidesen, mert már a szerelem is elmúlt. Csak kíváncsi vagyok, hogy vannak-e még rajtunk kívül mások is. Amúgy fiatalok vagyunk, 20 és 25 évesek.
2014. jan. 27. 23:34
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
peteéréskor tuti h lezavarunk 3 menetet.... am nem tudom, nem sokat. távkapcs is, de nem ez a gond.. én még nem éltem ki magam, és nem kívánom őt:(
2014. jan. 27. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 anonim ***** válasza:
Nálatok milyen ritka? Ha van, akkor is ki kezdeményez? Te a pasi vagy a csaj vagy?
2014. jan. 27. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 A kérdező kommentje:
Én a lány vagyok. 4 éves kapcsolat. Az első évben nem volt semmi gond, sok szex volt. Utána egyre kevesebb, 80%-ban én kezdeményeztem. Mostmár 100%-ban én kezdeményezek, de utoljára októberben voltunk úgy együtt, mert már nekem sincs kedvem hozzá, ő meg jól el van így. Nem élünk együtt, az elmúlt két hónapban lefoglalt a suli, a karácsony meg a vizsgaidőszak, nem is nagyon találkoztunk, kedvem sincs hozzá, így kapóra jött, hogy mindig volt kifogás.
2014. jan. 27. 23:42
 4/49 A kérdező kommentje:
Az lemaradt, hogy október előtt, és az elmúlt kb. 2 évben változóan havi 1 és max. 4 alkalom között ingadozott a dolog. Heti egynél soha nem volt több, az is nagyon ritkaságszámba ment. Régen sok időt töltöttünk együtt, sokszor aludtunk is együtt, volt, hogy egy héten minden nap, főleg nyáron, ettől függetlenül úgy aludtunk el, hogy egymáshoz sem értünk.
2014. jan. 27. 23:43
 5/49 anonim ***** válasza:

Hát én is itt lennék. Régóta nem vagyok otthon, messze dolgozom évek óta a családtól. Amikor hetente hazajártam hétvégére, néha volt szex, néha nem. sokszor hónapokig nem. Előtte, mikor együtt voltunk, akkor is megesett, hogy hetekig nem nyúltunk egymáshoz. Bár én sokszor kezdeményeztem. Most külföldön dolgozom, az elmúlt 1 évben 3-szor voltam otthon (legutóbb épp múlt héten). Az első két alkalommal két hétre 2 szex jutott. Most kicsit megváltozott a helyzet: szinte minden nap szexeltünk és nem is akármilyenek voltak!


Szóval nálunk van is baj, meg nincs is. De mi már öregebbek vagyunk nálatok. És megvan a még szerelem is.


44/F

2014. jan. 27. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 anonim ***** válasza:

Nos Én egyik cimbim mondta hogy cimbije aki együtt él a nővel kb 2-3 havonta ha sexelnek,pedig együtt is laktak(amíg szét nem mentek).

Nos lehet itt a másikkal szakítani,de akkor mond meg hogy miért! Basszus ne már hogy ennyire bénák legyenek az emberek hogy ne tudjanak semmitse megbeszélni!Meg a sex két emberen múlik!Ha nincs mindketten ugyanolyan hibásak vagytok!!!Milyen párod van?Nem tudod felizgatni?Nem biztos hogy az ő hibája!Csak hogy legyen egy kis fekete leves is.

HA meg a szerelem elmúlt akkor valójában nem is voltál szerelmes! Picit gondold át az életed!Lehet veled van a baj!De lehet hogy nem ,de egy biztos te is részese vagy ugyanúgy,tegyél érte hogy jobb legyen!

2014. jan. 28. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy megcsalnak?Akkor szokott még ilyen lenni!Én pasi vagyok,és olyan nincs hogy nincs sex!vagy veled vagy nélküled ! :) Nem azt mondom hogy mindig csak kefélnénk,de nagyjából ez így van :)
2014. jan. 28. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 A kérdező kommentje:

6: akkor az első évben miért volt szinte minden nap szex, akár 3-4 alkalommal is? És azóta miért nincs? Gondolod, nem próbáltam megbeszélni ezt? Ha szakítanék, akkor nem csak úgy hip-hop a semmiből történne a dolog, elégszer rágtuk már át magunkat ezen. Régen fel tudtam izgatni már azzal, hogy megjelentem az ajtóban. Ha belekezdünk, most is fel tudom, ezzel nincs gond. Ha már elkezdjük, megy a dolog, jó is, csak ne kéne ennyit szenvedni azzal, hogy legyen végre... Visszautasítást se kaptam soha, én többször utasítottam őt el még anno, mikor minden nap rámmászott. De mivel én is egyre ritkábban kezdeményeztem, mert már untam, hogy nekem kell, így nem kellett visszautasítania sem.


7: ha megteszi, nagyon ügyesen csinálja. De szinte folyamatosan beszélünk egy nap, ő is tud írni a munkahelyén, és én is neki akár suliból, akár itthonról, telefonról. Régebben sms-eztünk folyamatosan, mostmár WhatsApp-on vagy Messengeren üzengetünk. Igazából még azt is tudjuk, mikor eszik a másik, vagy mikor ül buszon, stb. A kommunikációval sosem volt baj. Azt is tudom, melyik nap mettől meddig dolgozik, mikor indul el otthonról, hánykor kel, melyik busszal jár, stb. Szóval sokszor még túl sok is az info, amit tudunk egymásról. Így ha ebbe még bele tud rakni egy megcsalást, akkor egészségére. De mivel most hogy kezdi érezni, hogy bajok vannak, és már kezd elegem lenni ebből, látszik rajta, hogy teper, mint a kutya. Szebbnél szebbeket ír, hogy így szeret, meg úgy. Ő tényleg mindig sokkal jobban szeretett engem, ebben biztos vagyok, és ő még most is szeret, ez azért látszik egy emberen. Ennyire nem jó színész. Régebben én is gondoltam a megcsalásra, de mára már teljesen kizártam, és eljutottam oda, hogy ha mégis megcsal, az is hidegen hagyna.

2014. jan. 28. 00:54
 9/49 anonim ***** válasza:
Akkor miert vagytok egyutt?
2014. jan. 28. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 A kérdező kommentje:
Jó kérdés. :) Már nem sokáig leszünk. Ettől függetlenül érdekelt, hogy másnál is van-e ilyen. Ezért tettem fel a kérdést.
2014. jan. 28. 01:58
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!