Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Telekom NAT-ol ADSL netnél?

Telekom NAT-ol ADSL netnél?

Figyelt kérdés

Az lett gyanús,hogy bittorrent-nél egy ideje nincs bejövő kapcsolat.Mikor domainom megnéztem, XYZ.nat.pool.telekom.hu volt,innen sejtettem meg hogy nat lehet.rákerestem,találtam is egy cikket hogy 2013-ban volt ilyen.majd megnéztem,a router WAN IP-nél WAN IP: 100.100.228.XX-et ír,amíg a külső IP 31.46.247.XX...

Szóval a k rva anyjukat először is,másodszor lehet ezzel valamit kezdeni?Ha szólok nekik hogy kéne a dedikált IP adnak vajon?Köszi!



2015. dec. 26. 22:11
 1/4 anonim ***** válasza:

Egy ideje bevezették, igen.

Volt is erről cikk valamerre, ha írsz nekik levelet, visszateszik az előfizetésedet a régi dinamikus IP-s megoldásra.

2015. dec. 26. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Akkor holnap írok is nekik,hogy intézkedjen.Indokolni kell szerinted,vagy elég csak annyi,hogy kérelmezném vissza a publikus IP címemet?

Egyébként egy ideje már az IPV6-ot kellene bevezetni,nem natolgatni itt össze-vissza...valahogy itt mindenki az ellenkező irányba halad,mint amerre kéne.

2015. dec. 26. 22:56
 3/4 anonim ***** válasza:
Megtaláltam a cikket közben: [link]
2015. dec. 26. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Pont énis rábukkantam.

Akkor holnap megy is az email nekik.

Köszönöm a választ,ment a zöld kéz!

2015. dec. 26. 23:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!