Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Upc vagy Digi a jobb?

Upc vagy Digi a jobb?

Figyelt kérdés

Lejárt a 2 éves hűségem az upcnél, szerintetek maradjak vagy menjek a digihez? Az digi mellet szol hogy gyorsabb a net és olcsobb az egész. Az upc pedig jol bevált eddig...

mindent cserélnék tv telefon net..


2016. márc. 21. 22:28
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekm volt mind2.Digi mert olcsóbb és van digisport.
2016. márc. 21. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Digi ügyfélszolgálatát hívd fel , nem ótomata van nekik hanem kezelő személyzet . Meglepetések helyett tuti infóval előrébb jutsz .
2016. márc. 21. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem a UPC vált be, a diginél valami hülye ikonra kellett kattintani minden netre csatlakozáskor, ha szétkapcsolt, utána nehezen kapcsolt vissza, plusz a kábeljük is gányul volt bevezetve, a UPC-s csávó konkrétan ki is röhögte, amikor a digi lemondása után velük szerződtem. Olcsóbb, de olyan is. A UPC-vel nekem még nem volt gondom. Ügyfélszolgálatával mindkettőnek pozitív a tapasztalatom.
2016. márc. 21. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
ja és Pest XI. ker, máshol eltérőek lehetnek az élmények.
2016. márc. 21. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Amikor lemondtam a UPC-t akkor jelezte a hölgyike hogy egy kedvezőbb csomagot tudnak ajánlani ami nincs benne a hiv.tájékoztatóban.Gondolom ahol van digi is ,ott így veszik fel a harcot vele,ezt mástól is halottam már.Az más kérdés hogy nekem már megvolt akkor a digi ha akartam se tudtam volna upc-vel folytatni de nem is akartam.

Szóval felhíhatod a upc-t hogy lemondanád lehet te is kapsz egy jobb ajánlatot.

2016. márc. 21. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
+1 a DIGI-nek: olcsó, stabil, a névleges sebességet is megkapom, 1x volt hiba, 1 órán belül javították.
2016. márc. 21. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

@3

Egy mezei routerrel ez másodpercek alatt megoldható. Digi kábelből ad gagyinak látszót, a upc pedig mindenből. Tűzforró, energiazabáló kis hatásfokú cuccaik vannak(stb, modem). És amíg !nálunk! a upc tudott 120/10ből 60/10-et kábelen addig a digi tud a 100/50-ből 120/60-at(ebből mondjuk routernél bukok 20-at, mert nem gondoltam volna, hogy gyorsabb lesz mint 100mb/s így nem vettem gigabites routert)

2016. márc. 22. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem Digi, mi is nemrég váltottunk UPC-ről, sokkal gyorsabb és stabilabb a net. Ráadásul a TV csomagban náluk alapból benne vannak a HD csatornák is, nem kell külön fizetni érte, mint a UPC-nél és nem kell box vagy kártya hozzá (már ha Full HD-s a TV-d), így annyi TV-re kötöd, amennyire akarod. És nem utolsó sorban majdnem fele annyiba kerül, mint a UPC.
2016. márc. 22. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!