Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért van az szerintetek,...

Miért van az szerintetek, hogy csomó ismerősöm, ha kirak egy képet/profilképet, akkor percek alatt 20, pár óra alatt meg 100-300 like-juk van, ha meg én kirakok, jobb esetben is nagyon max 20-an kedvelik?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy nem kéne ilyenekkel foglalkoznom, de csak van valami oka, hogy X meg Y ismerősöm ennek meg annak kedveli a képét, az enyémet meg nem....

2016. márc. 28. 20:56
 1/3 anonim ***** válasza:
11%

Szimpátiáról hallottál?

Ha ilyesmi foglalkoztat és még hangot is adsz ennek akkor marha szimpi ember lehetsz.

2016. márc. 28. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem értem, hogy a szimpátiának mi köze van ahhoz, hogy rosszul esik, hogy az az ember, akivel néha beszélgetek 20 perceket, meg tök aranyos velem élőben, facebookon b...k nyomni egy likeot a képemre.... Gondolom, szégyelli, hogy kedvel (még ha nem is olyan értelemben).
2016. márc. 29. 08:14
 3/3 anonim válasza:
Biztos sokkal több ismerősük van..
2016. máj. 1. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!