Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Tudnatok segiteni?

Tudnatok segiteni?

Figyelt kérdés
Az lenne hogy a facebookos eletem eleg gyatra es nincsenek barataim de szeretek idegen fiukkal lanyokkal beszelgetni. Szoval tudtok olyan magyar de nem fb-s!! levelezos-beszelgetos oldalt amit telora is lelehet tolteni? Nagyon megkoszonnem ^^
2016. ápr. 5. 23:04
 1/4 donmogyoróscsirke válasza:
Fb. Minden más kísérteties módon megszűnt vagy becsődölt. Esetleg badoo / tinder bár ezeket javarészt párkeresésre / nyálcsorgatásra használja a nagyérdemű.
2016. ápr. 5. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kérdező, mondj még magadról valamit: Kor, nem, valami különlegesség?
2016. ápr. 6. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Www.anotalk.hu
2016. ápr. 6. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát túlzottan semmi különleges nincs bennem.. Eléggé ragaszkodom az 1-etlen barátnőmhöz akit szeretnek is az emberek.. Engem is szeretnek az osztalyba de ha fbn elkezdek akarkivel beszelgetni egy nap után leráz pedig probalok jofej lenni.. A barátnőm azt mondta hogy "meg kell szokni az en szemelyisegemet"... Vagy csak szimplán szar ember vagyok.. 14/L
2016. ápr. 12. 20:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!