Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Videósoknak mégis miből megy...

Videósoknak mégis miből megy olyan jól?

Figyelt kérdés

Most a videózásból keresnek annyit, vagy az apjuk van tele pénzzel és csak a gazdagok kezdenek el videózni, ha legalább a tucatvideós AudoTechnica mikrofon belóg a kamerába, hagy lássa mindenki a zsír új szobában, természetesen az iPhone 6-on meg kell nézni az időt minden videóban, hogy látszódjon?


Most akkor:


A videóból van ennyi pénz vagy a szülők gazdagok és csak az kezd videózni, aki megteheti?


Habár látok olyat is, hogy az első videóiban alig van valamije, 2 év múlva meg a MacBook is ott virít az asztalon.



2016. ápr. 8. 00:06
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:

napló XDDD


B*aszod azt hogy írtam oda...


*NAPLOPÓ

2016. ápr. 8. 19:05
 12/21 A kérdező kommentje:
Amúgy meg az igazán befolyásos, vagyonos emberek nem mutogatják magukat, szóval már csak azért sem szeretnék ilyen senkiházi lenni, mint a videósok, énekesek, és celebek nagy része.
2016. ápr. 8. 19:08
 13/21 A kérdező kommentje:

És ne higgyétek, hogy azért "morgok", mert én rossz körülmények között élek. Nekem csak azért nincs meg a legújabb ájfon 6, mert azt a pénzt inkább egy jó gépre költöttem.


Persze tanulok, és nem csak a suliban, hanem úgy általánosan a világról, és mára már akármilyen témához hozzátudok szólni legalább 1 mondatot, és még fejlesztem magam, hogy ne egy olyan legyek, akit fent megemlítettem.


Ezért van ez a kérdés, mert belőlem ilyeneket vált ki a világnézetem, és hajlamos vagyok a legegyszerűbb témákból is politikát vagy valami hasonlót csinálni, ezért írom ezt most itt.


Előre is elnézést, de én ez vagyok. Mindent meg tudok magyarázni.

2016. ápr. 8. 19:15
 14/21 anonim ***** válasza:
Aha. Szóval te egy szent ember vagy, aki mindent tud és mindenkinél jobb. Oké, felfogtuk. Ahogy érzed.
2016. ápr. 8. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:

Csak átlátom a dolgokat, és reálisan gondolkodok.


Ha szemmel láthatóan valaki másnak van igaza, akkor persze nem mondom a magamét, de ha a vak is látja, hogy megmagyarázható dologról van szó, akkor nem hagyom a más igazát, és nem csak a levegőbe beszélek, mert egy adott témáról van bizonyíték megléte esetén osztom az eszet.


Azért hülye én sem vagyok, ha csak a levegőbe beszélnék, akkor azzal magamat égetném.


Ezt is megmagyaráztam. Mi ezzel a problémád?

2016. ápr. 8. 20:07
 16/21 A kérdező kommentje:
A "van" szócska a "bizonyíték" elé nem tudom honnan jött, az nem kell oda.
2016. ápr. 8. 20:08
 17/21 A kérdező kommentje:
Vannak dolgok, amiket én sem tudok, de amit tudok, azt tudok. És gondolom van olyan, amit te tudsz, és ha tudod, akkor tudod.
2016. ápr. 8. 20:08
 18/21 anonim válasza:
Néhány videóst nem érdekli a szülei,inkább anyjuk,apjuk megveszik a videózáshoz kellő dolgokat,hogy kussban legyen.De persze vannak kivételek. Ja és akikre gondoltam az a sok minkraftos videós.
2016. ápr. 9. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

"Csak átlátom a dolgokat, és reálisan gondolkodok."

[link]

2016. ápr. 9. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:

Más dolog reálisan látni a dolgokat, és okosnak lenni.


Én egy szóval nem írtam, hogy okos vagyok, de a korosztályomhoz képest jobban hozzá tudok szólni a témákhoz, ezt tapasztaltam, és tapasztalták a barátaim is. Ettől függetlenül a jegyeim nem a legjobbak, mert sokkal jobban érdekel a tapasztalatból, olvasásból szerzett tudás, mint a magolás.


Az "okos" sem egy egyértelmű jelző, és teljesen mást jelent, mint ha reálisan látom a világot.


Ezzel megint mellélőttél.

2016. ápr. 11. 18:58
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!