Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Videósoknak mégis miből megy...

Videósoknak mégis miből megy olyan jól?

Figyelt kérdés

Most a videózásból keresnek annyit, vagy az apjuk van tele pénzzel és csak a gazdagok kezdenek el videózni, ha legalább a tucatvideós AudoTechnica mikrofon belóg a kamerába, hagy lássa mindenki a zsír új szobában, természetesen az iPhone 6-on meg kell nézni az időt minden videóban, hogy látszódjon?


Most akkor:


A videóból van ennyi pénz vagy a szülők gazdagok és csak az kezd videózni, aki megteheti?


Habár látok olyat is, hogy az első videóiban alig van valamije, 2 év múlva meg a MacBook is ott virít az asztalon.



2016. ápr. 8. 00:06
1 2 3
 21/21 A kérdező kommentje:

Meg különben is, valahol írtam, hogy "ha valamit tudok, azt bizonyítom is, nem csak a levegőbe beszélek"


Te értelmi fogyatékos vagy?


Vannak dolgok, amiket nem tudok, de ha arról van szó, akkor kussban maradok. De ha valamit tudok, még akkor is maradhatok csendben, ha nem tudom bizonyítani az igazamat. Ezért van az, hogy nem szoktam a levegőbe beszélni. Te most provokálsz engem?

2016. ápr. 11. 19:00
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!