Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Csak szerintem van ez így, ha...

Csak szerintem van ez így, ha nem megy, akkor nem kell erőltetni a YouTube videózást?

Figyelt kérdés

Most komolyan: itt kérnek tanácsot - mi legyen a YouTube nevem? Milyen videókat látnál szívesen a YoutTube csatornámon?

Bezzeg mikor megírom, akkor jön a kifogás, hogy ez nem, az meg nem és így tovább. Fel kell nőni, a YoutTube videózás úgy működik, hogy kitalálsz egy nevet, van egy jó ötletet, amit videóra veszel (vagy videón valósítód meg).

Ha jól csinálod, nézik, ha nem, nem.

Én azért nem csinálok YouTube videókat, mert:

1. Nincs hozzá tehetségem.

2. Nincs hozzá akaratom sem.

3. Nincs hozzá időm.

4. Nincs hozzá kellő technikai felszerelésem sem.

Mégsem nyafogok, hogy nem csinálok YouTube videókat.

Aki meg tanácsot kér, az is más, de egyesek már a nevekkel bajban van és mások csak pénzt keresni akarnak vele. Meg lehet érteni, hogy ez nem 0 tudás, 0 tehetség és aztán jön a lóvé, mert a YouTube tábora pont nem ezt díjazza.



2016. ápr. 17. 14:32
 1/9 anonim ***** válasza:
Már boldog-boldogtalan youtube videózik ,minden cincongó hangú 12 éves ott éli ki magát.Van 1-2 jó magyar videós bár azok nem is tizenéves makik,de rengeteg gagyi van.Igazán akkor érhetsz el bármit is a youtube videózással ,ha valami egyedit csinálsz ami még nincs és így értéket tudsz vele teremteni.
2016. ápr. 17. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy a sok élettelen 8-10 éves akar vieózni...Ha megnézed egy nagyobb videós videója alatt a kommenteket, akkor csak azt látod, hogy májkraft lacika meg bukitszejvej pistike elsőznek meg anyáznak... Ez mi a f...? Az ilyeneket fejbe kéne b...ni... és ha ránézel az egyiknek a csatojnájára csak májkraftos szennyet látsz. Egymásra íratkoznak fel, aztán ha valaki elmondja "fosáról" a véleményt akkor meg anyáznak stb... Miért jó a minecraft? miért kell minecraftos profilkép+név? Attól menők lesznek? Kimmenek az utszára és elkezdik b+ kézzel ütni a betont meg kardot kraftolnak... a fateljuk hejépe régen széttapostam volna a belét az ilyennek... aztán meg megyek az utszán vagy bár merre és ilyen kis 8-ak odalyönnek h májkraftozol? Wtf? vagy MTA-n egyik szerveren írkálják a chet-be, hogy videóznak stb. Vannak normális videósok is akiknek kevesebb feliratkozójuk van....még. De akik 1 éve csinálják és mégis 100-on alul van, azt miért? Vagy van egy srác, akinek kva gazdag az apja (nem írom le a nevét) és veri magát, hogy milyen laptopja van, PS4 stb... Mások meg a saját pénzükön veszik? Ja h ők le vannak szva...
2016. ápr. 17. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ez a hátulütője annak, hogy mindenki előtt nyitva van a lehetőség, hogy kipróbálja magát, és ismertté válhasson. De szerintem bőven megéri. Rengeteg hétköznapi ember lett így főállású szórakoztató, akik pusztán a kreativitásukkal és szorgalmukkal érték el azt, amit a youtube efféle működése nélkül nem tudtak volna. Oké, sok a nézhetetlenül gáz tartalom. De ezeket egyszerűen nem kell nézni. Ha az összes érdekes youtube csatornára feliratkoznál, és a nap 24 órájában azokat néznéd, akkor is csak a töredékét tudnád követni. Tehát tartalom az bőven van, csak válogatni kell :)
2016. ápr. 18. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

# 3: nem a kreatív, tehetséges emberekről van szó, hanem azokról akik, sokadik nekifutásra is nézhetetlen tartalommal állnak elő.

Egy sorozatról, filmről, irományról meg lehet írni a véleményünket, kritikát, de egy YouTube csatornáról, már nem?

2016. ápr. 18. 09:00
 5/9 anonim ***** válasza:
#4 Persze, nyugodtan lehet írni véleményt. Viszont ez nem olyan megosztó téma, mint egy új hollywoodi film, amelynek vegyes a fogadtatása, de a háttérben mégis alapvetően tehetséges emberek dolgoznak. Egy 10 éves gyereknek a youtube-os bohóckodásáról is lehet természetesen kritikát írni, de minek? Erről ugyanis mindenki egyértelműen látja, hogy vállalhatatlanul gáz. De az a szerencsés helyzet, hogy ez megmutatkozik a nézettségükön is, legfeljebb pár éven belül úgyis abbahagyják a sikerélmény hiányában. Amikor először futottam bele egy ilyen csatornába, én is megbotránkoztam, ma már az első másodpercben elkattintok, amint meglátok egy bágyadt tekintetet, amely beletekint egy gagyi, ferde webkamerába :) Szerintem saját idejét pazarolja az, aki ennél több figyelmet szentel ennek a témának.
2016. ápr. 18. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Irományt is bárki írhat, mégis kapja a hideget - meleget, sőt! Van olyan is, hogy a kortárs művészek csinálnak felolvasó estet (a saját műveikből).
2016. ápr. 18. 10:28
 7/9 anonim ***** válasza:

Van aki abba sem hagyja... Van 10 feliratkozója és 24 órás live-ot csinál... Meg ha 500-at nehezen elérik akkor is csak azért, mert már annyi sz@rt gyártottak, hogy megtalálták a hasonló agyhalottak.... Egyszer kommenteltem egy ilyen nyomorék videója alá, aztán még azt mondja, hogy mennyi időt elvesz ez.. meg milyen sokat sz@rakodik vele.. stb. Ha látja, hogy sz@r akkor minek csinálja? Vagy ha sokan szidják, vagy csak több a dislike mint a like... Itt egy pl: https://www.youtube.com/channel/UC0qvHTfMlfYVYfifU39rAcg/vid..

Megkérdezte tőle valaki h hány éves... válasz: 11... :/

És az ilyen nyomorék videózik.. mondjuk látszik is, hogy amikor a 8 haverjával kommentben beszélik meg, hogy mikor szkájpoljanak, meghogy épp milyen állati ürüléket fogyasztanak. Gratulálok. És, hogy miért csinálják? HOGY DZSÓ LEGYEN MINDENKINEK :D

2016. ápr. 18. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Azért erőlteti mindenki, mert csak a sikert, és a hírnevet látják, a mögöttük álló kemény munkát nem.


Itt van egy másik videós, akit követek, és tényleg van 1-2 minőségi videója, ami véleményem szerint tv-ben is megállná a helyét.


https://www.youtube.com/watch?v=OFjbSmz5rpE


https://www.youtube.com/watch?v=89UPMAYahl0


Itt van csórikám 256 feliratkozóval, mégis minőségi videót csinál. Őt miért nem nézik? Miért van az, hogy a fent linkelt májnkráftos Risztikének több a feliratkozója? Ezt miért nem tekintik meg többen? Pedig ezekben a videókban sztem több 10 óra munka van....


Ő is csinál minőségi videókat, de nem nézi senki sem....


Kicsik még ők amúgy. 12 év mögött nem látják az alja munkát csak a magasan lévő sikert. És amikor elindulnának oda, akkor leesnek a munkák mocsarába, és inkább kiszállnak. De egyébként igen. Ha már valaki egy nevet nem tud kitalálni, és itt kér segítséget, akkor már el se kezdje.

2016. ápr. 24. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

https://www.youtube.com/channel/UCzqfIzfgOVmzpc-N0BaslbA/vid..

és ez mi a f...? csak nézz szét a "csatornáján" és látod h mennyi nagyobb videóst kopiz.. wtf?! GTA V Easter Egg? Időutazás? Comet988? és a többi hányadéka... erre a kis hulladékra is azért iratkoztak fel mert az apja gazdag és megveszi neki a péesnégyet... a többi 8 éves meg veri rá a f...át!

2016. ápr. 24. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!