Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Videó nézettség növelése?

Videó nézettség növelése?

Figyelt kérdés
Nos, a kérdésem bővebben az lenne, hogy milyen módon tudnám jobban terjeszteni egy adott videót, amit feltöltök a YouTube csatornámra? Ugye Magyarországon általában magyarok látják. Hogy tudom más országokba is eljuttatni, úgy ahogy azt mondjuk külföldi videósok csinálják? (PewDiePie, Markiplier, stb) tudom, hogy a Tagelés nem megoldás, mert attól csak többen tudnak rákeresni konkrét kulcsszavak álltal, de nem fogja bedobálni csak úgy random egy YT falra. Válaszokat előre is köszi!

2016. ápr. 25. 00:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát ha én erre tudnám a választ, akkor megcsinálnám a saját videóimmal is, és magamban tartanám a titkot.
2016. ápr. 25. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Az enyémen Magyarország csak az ötödik...Megelőzi megtekintésben az USA, Anglia, Mexikó és Brazília. Nem csináltam semmilyen extra lépést, olyan tartalmakat teszek fel, amik nem "nyelvorientáltak", így mindenki érdekesnek találja, akit érdekel a téma, országtól függetlenül. :D
2016. ápr. 26. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Előző vagyok: Azt vettem észre, hogy be is dobálja szép számban keresési eredményként a Youtube, kezdenek általános kulcsszavak után is megtalálni, plusz én is szoktam próbálgatni és az adott témán belül elég könnyen megtalálható vagyok szerencsére.
2016. ápr. 26. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 ShiftVideo válasza:

1. Ha angolul csinálod, akkod nem csak egy, de a világ összes országába eljut a videód (merthát az angol az nemzetközi :D)

2. A tagelés igenis megoldás, csak minél tágabbban kell ôket leírni, hogy valamilyen úton mindenki összefusson vele. Magyarul a megtekintô fejével kell gondolkodnI és olyan tageket írni, amire sokan keresnek

3. Próbálj olyan témában csinálni videót, ami jelenleg "trendi" a felhasználók körében

4. Nagyon gonosz módszer, de szükség esetén használandó: a clickbait, ami annyit tesz, hogy valami csekély füllentést teszel a videód címébe, vagy borítóképébe, amivel felhívod a user figyelmét

5. Ha jól tudom, egy megtekintés kb. 25 mp megnézése után érvényesül, úgyuogy valahogy próbáld az embereket otttartani a videódnál legalább az elsô fél percben.

2016. máj. 8. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Tilos:

-Bandicam használata

-720p alatti minőség

-4:3 képarányú videó


Ha ezeket betartod, akkor szerintem menni fog

2016. aug. 18. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!