Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Modemről van netem, a router...

Modemről van netem, a router látszólag működik, de wifin nincs kapcsolat. Miért lehet?

Figyelt kérdés
Telefonról használtam a wifit, mikor elszállt a net. A laptopon vezetékről megy, tehát nem modem gond. Villog a router, minden be van dugva, megpróbáltam resetelni, újratelepíteni, de semmi. Jelerősség kiváló, csak nem jön a net. Mi lehet a gond? Tönkrement a router? Már az összes hibaelhárítót lefuttattam.

2016. máj. 2. 10:07
1 2
 11/15 curiousgeorge09 ***** válasza:
Bocsánat, hogy megint közbeszólok, nekem is évekig ment hibátlanul, és egyik percről a másikra makkant meg. Ugyanaz a router típus van itt is, és tényleg csak a fw update segített. Kíváncsi vagyok, Nálad hogy sül el a dolog, légy oly kedves értesíteni minket majd :)
2016. máj. 2. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Na most vagyok az agyvérzés határán. Megcsináltam a firmware-t. Utána össze-vissza cseszekedtem a hálózatokkal, aztán kiadott az egyiknél vmi kódot, amit véletlen elnyomtam, mielőtt le tudtam volna írni. Most meg nem enged csatlakozni a wifire, mert kéri a kódot. De anélkül meg oda a router beállítós oldalra sem tudok felmenni. Ötletek?
2016. máj. 2. 23:29
 13/15 curiousgeorge09 ***** válasza:
Nyugodj le, jobban fog menni minden! Hard reset (reset gomb nyomása hosszan, talán 6-7 másodpercig). Ezzel kitörlődik minden beállítás, és kezdheted előről.
2016. máj. 3. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Na, jelszó gond megoldódott, de utána ugyanúgy volt, mint amikor nekiálltam, nincs net. Megint nyomkodtam mindent egy óráig, akkor sem jó. Aztán nekiálltam az egész firmware frissítéses procedúrának elölről, és jó lett. Most minden működik.

Köszi mindenkinek, mennek a zöld pacsik! :D

2016. máj. 3. 09:59
 15/15 curiousgeorge09 ***** válasza:
Gratulálok, örülök!
2016. máj. 3. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!