Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Veletek volt már olyan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veletek volt már olyan, hogy egy látszólag tökéletes kapcsolat csődöt mondott és szakítottatok?

Figyelt kérdés
Ha igen, mi történt? És mennyi ideig tartott a kapcsolat?
2015. júl. 30. 21:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha egy látszólag tökéletes kapcsolatom mondana csődöt, komolyan elgondolkodnék azon, hogy "ennyire vak vagyok, és nem láttam a problémákat?". Nekem csak olyan kapcsolatom mondott eddig csődöt, ami látszólag sem volt tökéletes.
2015. júl. 30. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem is olyan kapcsolatom ment tönkre amin még a vak is látta, hogy nem jól működik. Csak ugyebár nem mindenkivel közli az ember, hogy mik a problémák, pláne próbálja az idegenek előtt a legjobb arcát mutatni. De én ettől még tudom, hogy mi az ábra.
2015. júl. 30. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Nekem másfél évig tartott. És hát elkezdett hazudozni, majd hanyagolni kezdett és mikor tudattam vele hogy ez nekem nem megy hirtelen , úgy szeretett mint még soha! Majd előről kezdtük és ugyanez ment 4 hónapon kersztül... és mar 2 hete nem vagyunk együtt... a brutális dolog az az volt hogy zaklatott és követett mindenhová, és féltem kitenni a lábam a háybol! Majd rendörséggel fenyegettem és békén hagyott... ennyi nagyon röviden :)
2015. aug. 16. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
házból... bocsi :)
2015. aug. 16. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!