Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Játékfüggő Lehetek ha sokat...

Játékfüggő Lehetek ha sokat wowozok?

Figyelt kérdés
Múlthéten kipróbáltam a Wowot, eleinte nem tetszett a játék de mikor kipróbáltam nagyon belezúgtam. 10-11 órát wowoztam az egyik nap! most is 0:06-van! most akkor függő vagyok(K)és ha esetleg függő vagyok azzal lehet bajom(K) Még csak 14 éves vagyok, már régebben is játszottam de nem ennyit régebben 5-6 órát GTA-zni szoktam. de a múlthéten az eggyik haverom ajánlotta a wowot. ő is azzal tolja egész nap:) azt mondta hülye vok hogy eddig nem probáltam ki! és amikor kipróbáltam nem bírtam abbahagyni annyira jó volt:) és azóta nem bírom abbahagyni tegnap már suliba is úgy mentem hogy az éjjel semmit nem aludtam:O Valyon Most függő vagyok? és ha igen akkor azzal lehet bajom?
2010. ápr. 17. 00:14
 1/10 anonim válasza:
egyre többet fogsz játszani főleg ha találsz egy társaságot magadnak akikkel tudsz... de pár év múlva rájössz, hogy mik a tört játék hibái és unni fogod mint a fene :D feltételezem pénzt nem adsz ki érte
2010. ápr. 17. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

már akkor függő voltál, amikor még a GTA korszakodat élted.


a wow csak fokozni fogja a problémáidat, éppen bukdácsolni fogsz az iskolában. Ha nem hiszed, érdezz meg nagyobb játékosokat, azok legalább 5 éve ugyanazokat a tárgyakat veszik fel főiskolán, vagy egykétszer megbuktak középiskolában.


A játékszenvedély (szerintem függőség) Akaratgyenge, jellemtelen ember tulajdonsága.

2010. ápr. 17. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én régebben el nem tudtam képzelni, h engem le tudna kötni a WoW, amikor mondták a haverjaim, h mennyit játszanak, meg, h milyen játék.Aztán egyszer kipróbáltam egy haveromnál, csináltam egy karaktert, és azonnal órákig játszottam, sztem nagyon beszívós játék.Itthon még nem raktam föl a gépre, ha majd fölrakom, ki tudja mi lesz ....xD Sztem ha most, hogy még új sokat játszol vele, az még nem gond, de ha pár hónap múlva is még egész éjszaka WoW-ozol, akkor lassan el kellene gondolkodni talán.... Függő még nem vagy semmiképpen sztem.....További kellemes WoWozós éjszakát :DD
2010. ápr. 17. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:

ha jót akarsz magadnak akkor most hagyd abba a WoW-ot, ha tört szerveren tolod az még a jobbik eset. nincs az hogy a kártyás fizetésed lefog járni és ezért még többet WoW-ozol.


én függő lettem mert jól ment a PvP aztán cuccok miatt PvE-t is kellett tolni, High Warlord cim eléréséhez egész nap gép elött ültem amikor lehetett. aztán a kiegészitőben jött az arena azt is addig toltam amig meg nem lett a Gladi. és itt már a PvE is jobban érdekelt mivel nem sok mindent lehet csinálni ha arena partner épp nincs fent. szóval PvE meg pénzfarmolás.. és csináltam a következő karaktert amit már pillanatok alatt max lvl-en szerettem volna látni ezért olyan powerlevelbe kezdtem hogy addig nem láttam napfényt kb amig az alt kari nem volt max lvl.


szerintem gondolkozz el ezen a WoW-ozáson. inkább játsz akkor Counter-Strike-ot ha szereted.

2010. ápr. 17. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat

A Counter Strike-al még nem játszottam, de kipróbálom. csak az a baj hogy nem tudom abbahagyni a Wowot! annyira jó játék hogy nem tom abbahagyni!

2010. ápr. 17. 10:53
 6/10 anonim válasza:

nem játékfüggő vagy, csupán valaki (pl a szüleid) haggyák hogy rettenetesen eltolódjon az értékrended... nem azt mondom, én is wow-oztam 3 évig, de valahogy engem sosem hagytak 10órát játszani egy nap...


Azon gondolkodj el, h amit most eltöltez wow-ozással abból később mit fogsz tudni felhasználni az életben, és ehelyett milyen más dolgokat tudnál csinálni ami hasznos lesz a későbbiekben... (nem azt mondom h tanuljál, hanem olyan dolgokat olvass ami érdekel, sportolj stb.) egy önvédelmi edzésnek egy jó társaságban van ugyan olyan élvezete mint egy raid-nek. És ott tényleg az embereket ismered meg, és tényleg értékeket kapsz, nem úgy mint a halál bug-os törtszervereken, amin mier felfejlődsz, összeszeded a raideken az itemeket és kitolod az összes skilled, és te vagy a király, rájössz h valójában semmi értelme nincs, mert akkor most mi van?



Egyébként egy tizesbe h undead ruge, bloodelf pala, vagy tauren warrior vagy. Az összes kezdő játékos aki nem ismeri a játékot csak veri magát h mennyire tud, és mennyire menő mind ezekkel tolja, mert az ezekkel való játszáshoz még logika sem kell nagyon... Egy druiddal/maggel/priestel sokkal nehezebb pvp-zni, és az emberek nagyrészének ez már "túl nehéz" eben a korban ;)

2010. ápr. 17. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
2010. ápr. 17. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
abszolutan
2011. febr. 28. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
szerintem a függőség határán vagy de megértem mivel egy elbaszottjó játék (jó értelemben) sztem egy kicsit kevesebbet és nem lesz baj mivel előbb utóbb megunod
2011. márc. 12. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
már kezdem unni: De am jó játék (Már csak napi 5-6órát játszom vele!
2011. márc. 16. 23:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!