Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Korábbi munkáltatómról kiderül...

Korábbi munkáltatómról kiderült, hogy szándékosan félretájékoztatott, mikor főnök váltásra került a sor. Utólag beperelhetem?

Figyelt kérdés
Közös megegyezéssel engedett el, de utólag kiderült, hogy jogutódként átvett volna a következő tulaj. Ennek már másfél hónapja. A fizetést sem számolta el rendesen. Hol és hogy tudnám beperelni? Megéri?
2010. nov. 24. 16:38
 1/2 anonim ***** válasza:

Rendelkezik olyan dokumentummal, amit a munkáltatója aláíratott Önnel, hogy a jogutódról megkapta a tájékoztatást, és írásban nyilatkoztatta-e Önt, hogy ott kíván-e maradni?

Ha ennek nincs nyoma, akkor bizony egy jó munkajogászhoz máris érdemes elindulnia.

Az eredmény attól is függ, hogy régi munkáltatója mit íratott alá magával, és hogy mennyi ideje történt az eset?

Remélem, hogy tudtam segíteni.

2010. nov. 24. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Egy olyan papírom van, hogy közös megegyezéssel megszűnik a munkám. December 5-én lesz két hónapja. Az új főnök már be sem engedett a munkavégzés helyére, erre kamera felvétel a bizonyíték, amit kötelesek megőrizni. Sms bizonyíték van arról, hogy jogutódként nem vesznek át, csak közös megegyezéssel. Köszönöm válaszát, tudott segíteni.
2010. nov. 24. 21:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!