Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Upc 500 mbit-es netet szeretné...

Upc 500 mbit-es netet szeretnék beköttetni, csak wifit szeretnék használni. Tapasztalatok, megoldás?

Figyelt kérdés

Viszont nem akarok kábelozgatni, mert 4-5 számítógép plusz mobil eszközök csatlakoznának rá a wifire.

Lehet kapni olyan routert, ha lecserélem azt amit adnak, ami tudná az 500 mbites netet szétosztani egyszerre ennyi eszköz felé. Mert a upc honlapján egyszerre 3 eszközt ír csak ami wifire csatlakozhat, ami nevetséges, de lehet én értem félre, viszont fontos lenne, hogy itt a házban ne keljen kábeleket húzogatni:(

Észre vettem a honlapon hogy 300 giga letöltésnél letilthatnak ez igaz?? 2-3 uhd-és filmmel el is éred:) Szóval nevetségesnek tartom. Torrentezés nélkül is 4-5 ember könnyen eléri(család).Mindenkinek van külön Számítógépe:)


2016. aug. 20. 10:38
 1/1 anonim ***** válasza:

Jobb fajta(magyarul drága mint a szar) AC-s router kell. Szerintem jobban jársz ha kábelezel, vagy ha powerline-t használsz

A 3 eszköz a wiFree-re vonatkozik

300 Giga után jogukban áll korlátozni, de engem 10TB után sem korlátoztak anno

2016. aug. 20. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!