Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A laptomon nem csatlakozik...

A laptomon nem csatlakozik rendesen az internethez! A skype és a lol például nem működik. Hamar kéne válasz mert rég loloztam :/?

Figyelt kérdés
A webböngészőbe és mobilon megy az internet.Próbáltam a lan kábelt bedugni a laptopba de nem ment.Wifiről is próbáltam de semmi.

2016. szept. 17. 19:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Akkor ott nagyobb gubanc lessz a háttérbe.

Lehet a router, szolgáltatód, akár a gépedben is valami csúfság.

Én annyit tudok javasolni, hívj hozzáétő szakembert, mert ennyiből akár DNS cím feloldás is lehet, de akár egy jó kis BotNet tagja is lehetsz, de akár a szolgáltatódnál is lehetnek gondok, esetleg szűrések...

2016. szept. 17. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
BotNet alatt mit értesz?
2016. szept. 17. 20:25
 3/12 anonim ***** válasza:

egy crack vagy valami kétes eredetű programal kapott "ajándék", ezzel egy olyan hálózatt tagjává tette a géped amit pl. hackerek támadásra használnakfel.

Nem feltélen jelzi vírusnak a géped mert semmivel se kel többnek lennie mint egy telnet kapcsolatnak, amit ő kinfugárlt, viszont sokszor problémát okoz a plusz "kapcsolat" a rendes internet kommunikációba.

2016. szept. 17. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Esetleg valami megoldást amit én is megtudok csinálni?
2016. szept. 17. 20:30
 5/12 A kérdező kommentje:
2016. szept. 17. 20:47
 6/12 A kérdező kommentje:
BotNet állitólag nincs. Valami más megoldás?
2016. szept. 17. 20:48
 7/12 anonim ***** válasza:

Kapásból az asztalon látok 2 olyan ismert cummót ami okozhat ilyesmi hibákat...

[link]

+ Én ebbe a RuBotted -be se bíznék meg, figyelembe véve honnan is származik...

2016. szept. 17. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Mármint úgy értem, hogy az hogy nem jelez, nem jelent semmit.

1~2 tucat általuk ismert hálózatot figyel és próbál azonosítani.

De közel 1000 ilyen van a nagy világba :-D

2016. szept. 17. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Hopsz... HEXTECH REPAIR TOOL -t ki se szúrtam elsőre, azt is hozzá veheted 3. -nak.

Az is szépen tudja babrálni a hállózatot és szintén okozhat ilyent...

2016. szept. 17. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
A Hextech repair toolt azutan toltottem le hogy nem mukodott a lol.A driver booster frissítések előtt egy játék se ment s gépemen.Régebb óta van ez a probléma....az intermet download managert tegnap szedtem le és teszi a dolgát..100%al gyorsabbak a letöltések...szóval jó lenne valami megoldást találni mert ez így nem jó nekem :/
2016. szept. 18. 09:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!