Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A laptomon nem csatlakozik...

A laptomon nem csatlakozik rendesen az internethez! A skype és a lol például nem működik. Hamar kéne válasz mert rég loloztam :/?

Figyelt kérdés
A webböngészőbe és mobilon megy az internet.Próbáltam a lan kábelt bedugni a laptopba de nem ment.Wifiről is próbáltam de semmi.

2016. szept. 17. 19:20
1 2
 11/12 anonim válasza:

Egyetértek az előzővel: ezeket akkor is érdemesebb letörölnöd ( driver-eket jobb, ha manuálisan szeded le a gyártó honlapjáról).


Első körben én mondjuk csak a legalapabb dolgokkal próbálkoztam volna (az ismert ipconfig parancsok triója), a hálózatodban manuálisan átállítani a DNS-t (jómagam is a Google publikus szervereit használom), illetőleg a LoL jó ideig nem tudott mit kezdeni az IPv6 dolgokkal, szóval régen az is segített, ha az le volt tiltva.


Mivel a Skype sem megy, elképzelhető, hogy valami gubanc van a portokkal.


És hát érdemes lehet belenézni a router-be is, hátha ott állított el valaki valamit (véletlenül vagy szivózásból vagy csak próbálkozott, mit lehet benne csinálni).

2016. szept. 18. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
3 port be van állitva.Én allitottam be egyes szerverek futtatasara.Ez lehet a baj?
2016. szept. 18. 10:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!