Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Folyamatosan nincs barátnőm....

Folyamatosan nincs barátnőm. Mindig egyedül maradok. Merre ismerkedjek?

Figyelt kérdés

25 éves nő vagyok. Mindig is 1-(2) jó barátom, barátnőm volt csak. Sosem volt sok barátom, mert nehezen ismerkedem. Ahogy felnőttem lettem, ez az egy jó barát mindig az aktuális párom volt, de szakítással így a legjobb barát státusz is üresen marad. Én pedig teljesen egyedül maradok.


Úgy érzem fiúkkal jobban kijövök, de az utóbbi időben arra is rájöttem, hogy amelyik fiú nyit felém, az a nőt, nem pedig a barátot látja bennem.


Azt sem tudom mit csináljak. Honnan lesz nekem egy legjobb barátnőm??



2016. jún. 20. 19:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Válassz olyan hobbit, elfoglaltságot ami érdekel és lehet akár csoportban is űzni. A közös érdeklődési kör általában összehozza az embereket :)
2016. jún. 20. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Munkahelyen/ egyetemen próbálj meg ismerkedni

Vagy menj el egy buliba

Vagy akár itt is

Egyébként velem is hasonló a helyzet :/ Csak 1-2olyan osztálytársam van, akivel úgyahogy kijövök. De ha nincs suli, akkor őket se nagyon látom. Szóval nyáron nagyon egyedül vagyok mindig.

2016. jún. 20. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
50%

Barátság szót emlegetni egy olyan világban ahol mindenkit az önös érdekek hajtanak, és a felebaráti szeretet csak elvont fogalomként lehet értelmezni, szerintem buta dolog.


Aki komolyan azt hiszi, hogy egyetlen egy barátja is van, az önmagát eteti nagy kanállal.

Egy ilyen egocentrikus világban a barát szó csak egy hazugság.

2016. jún. 21. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Az biztos, de én úgy értettem hogy nincs kivel elmenni pl moziba.
2016. jún. 21. 05:48
 5/5 anonim ***** válasza:
próbáld ki a [link] oldalt, nagyjából pont erre találták ki
2016. jún. 22. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!