Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Internetes vásárlás amazonról?...

Internetes vásárlás amazonról? Help!

Figyelt kérdés
Sziasztok! Egy kis segítséget szeretnék kérni. Az Amazon.co.uk oldalról szeretném megrendelni a rapidbrow terméket. Ha valaki letudná írni részletesen hogy mire figyeljek a rendelésnél azt megköszönném! Az lenne az első kérdésem hogy azt írja a kiszállításhoz hogy "FREE UK Delivery" értem hogy akkor az egyesült királyságon belül a kiszállítás ingyenes de akkor Magyarországra mennyi ? Ez lenne az egyik kérdésem mert nem találom sehol. A másik pedig hogy aki már rendelt az oldalról az mennyire tartja megbízhatónak ? 21font azért nem kevés pénz nekem legalábbis nem szeretném ha ázvernének:( előre is köszi a válaszolat!!

2016. okt. 23. 16:29
 1/2 anonim válasza:
Szia! Elég megbízható az Amazon, de ez eléggé eladó-függő. Én még nem rendeltem erről az oldalról, de másikról igen (eBay, Aliexpress, Dresslink, ha ajánlanom kéne, akkor az Aliexpress-t ajánlom, nézz be oda is, ha szépségápolásról van szó!:)), ezeken úgy szokott lenni, hogy mikor beírom a címem, a nevem, stb., akkor utána már a bankkártyaszám beírásnál kiírja, hogy mennyi a szállítás. Nem fognak átverni, ne aggódj, max. ezért eBayen kell vigyázni! :) Remélem tudtam segíteni, de szerintem már rendeltél.
2016. nov. 5. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen azóta már a termék is megérkezett rendben!:) köszönöm a válaszod!
2016. nov. 10. 15:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!