Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem jön meg a termék?

Miért nem jön meg a termék?

Figyelt kérdés
Tagnapelőtt rendeltem kutya ágyat Aliexpressen. Elvileg 2 nap van rá, hogy ideérjen, de egyreinkább hiszem azt, hogy sose lesz itt. Emailben kaptunk visszaigazolást, ám semmi információt nem a mai szállításról. Már lassan este és semmi...mellesleg ha nem jön meg 5100 fonrintomba fájt. Szerintetek meg fog jönni, ha nem is ma de a hét folyamán?

2016. nov. 22. 16:18
 1/4 anonim ***** válasza:
2 nap arra van hogy Magyarországra ideérjen. Itthon még tökölnek egy kicsit a vám- vagy áfaügyintézéssel, ami tovább tart mint pl. Kínából idehozni az árut.
2016. nov. 22. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, erre nem is gondoltam !
2016. nov. 22. 21:00
 3/4 anonim válasza:

Hát szerintem valamit elnézhettél, két nap alatt szerintem semmi nem ér ide kínából. Már nagyon sok mindent rendeltem aliról, a legrövidebb idő amíg ideért valami, az 2 hét volt. A leghosszabb másfél hónap.

Egyébként meg ha nem érkezik meg a termék, akkor az "open dispute" gombra kattintva megírhatod a problémát és a pénzedet visszakapod, ugyanis az eladó addig nem kapja meg a pénzt, amíg te nem fogadod el, hogy megérkezett a termék és minden oké.

2016. nov. 26. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ja és egy 5100 ft-os tétel esetében még nem kell vámot fizetned.
2016. nov. 26. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!