Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ncore letöltés probléma?

Ncore letöltés probléma?

Figyelt kérdés
Amint elkezdek valamit letölteni, a wifi jel mellett megjelenik a kis felkiáltójel, és hogy nincs internetkapcsolat. Ez már a második helyszínen és wifi hálózatnál fordul elő, egyébként teljesen jó mindkét helyen a net, de amint elkezdek letölteni, megjelenik a kis felkiáltójel. Köze lehet ennek a prémium előfizetéshez? Mert amíg nem fizettem elő, soha nem volt ilyen probléma.
2016. dec. 18. 12:48
 1/8 A kérdező kommentje:

Azt sem értem, hogy ahol tegnap próbáltam letölteni, ott amikor Elment a net, se telefonon, se másik gépen nem volt net. Ahol pedig most próbálkozom, ott meg csak azon a gépen szűnik meg az internet, amivel letölteni akarok, a telefonomon meg működik.

Most újraindítottam a routert, net most van, de percek óta azt Írja ki a letöltőprogram, hogy csatlakozás a peerekhez, és semmi nem történik. (Bocsi ha hülyeségeket kérdezek, de nem értek hozzá, csak karácsonyra szeretnék letölteni valamit)

2016. dec. 18. 12:57
 2/8 A kérdező kommentje:
Most megint egy pár percig töltötte, és ismét Elment a net... Feladom.
2016. dec. 18. 13:05
 3/8 anonim ***** válasza:

szerintem beszereztél valami fertőzést a gépre.

kábelesen is ezt csinálja?

2016. dec. 18. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Kábelessel még nem volt lehetőségem kipróbálni.
2016. dec. 18. 13:29
 5/8 anonim ***** válasza:
azt is nézd meg pls, hogy mi van, ha wifin akármilyen más holnapról töltesz le. valami nagy méretű fájlt.
2016. dec. 18. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Rájöttem hogy magával a torrentprogrammal van a gond, mert ha az meg van nyitva, onnantól nincs net. Viszont ha bezárom, működik. Az megoldás lehet, hogy törlöm és újratelepítem a programot?
2016. dec. 18. 13:46
 7/8 anonim ***** válasza:

szívesen...

próbáld ki és meglátod mi lesz az eredmény

2016. dec. 18. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 pinkpancser ***** válasza:
Ha túl sok kapcsolatot engedélyezel, akkor előfordulhat, hogy egy gyengébb router megadja magát.
2016. dec. 18. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!