Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Belassult a netem (upc). Miért?

Belassult a netem (upc). Miért?

Figyelt kérdés

Tegnap még normális volt a netem, ma meg belassúlt de valami eszméletlenűl. UPC-s vagyok és a IV. kerületben lakom.

A modemen minden normálisan villog, még msn-re is fel tudok menni de itt ki is merül a tudomány.

Mi lehet a baj?


2008. okt. 8. 16:06
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha egy napig szarakodik a net akkor még nem kell rögtön megijedni, mérgelődni azt lehet. Előfordulhat, hogy csak rossz volt valami a rendszerükben és épp javítás alatt van, lehet hogy vírust kaptál, lehet hogy valamelyik hálózati eszközöd szarakodik, lehet hogy túl sokat töltöttél le mostanában ezért egy szó nélkül korlátoztak.

Futtass le egy víruskeresőt, indítsd újra a routert és ha holnap is vánszorog a net akkor telefonálj be a központba. Azt hiszem ingyenes a hívás. Azt is szokták mondani hogy 15 percig húzz ki mindent a routerből és utána dugd vissza. Ez nem tudom mire jó, de csak mondják valamiért, tégy úgy.

2008. okt. 8. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

A gépem tiszta, nincs se vírus se kém cucc.

érdekes, hogy amikor megnyitom a firefoxot akkor a cpu használat 100%

A upc-t most nem akarom felhívni mert más szolgáltatóhoz megyek

2008. okt. 9. 15:37
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem 1 hónapja lelassult de nagyon tegnap felhivtam az upc ügyfélszolgálatot mondták hogy ingyen kihoznak nekem és bekötnek egy uj modemet és ettől elvileg jó lesz.hát remélem
2009. aug. 20. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!