Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem tölt egyik böngészőb...

Miért nem tölt egyik böngészőben sem bizonyos oldalakat a számítógépem Windows10 alatt?

Figyelt kérdés
Windows 10 64bit került feltelepítésre a számítógépemre, előzőleg Windows 7 64bites volt, minden jól is ment. Rendszerváltás óta problémám, hogy bizonyos oldalak egyik böngészőben sem vagy alig-alig akarnak betölteni (pl facebook, jofogas..érdekes módon a youtube megy...). Flasht telepítettem, frissítettem, cookikat töröltem már mindent megcsináltam kínomba, googleba is kerestem, hogy mi lehet a megoldás de semmi. Gyakorlatilag használhatatlan az asztali internetem. Ha kilépek a onedriveről, és torrent se fut semmi változás, baromi lassú. Segítséget kérnék!

2017. febr. 3. 20:29
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

Pl a chrome F12 megnyomása után ilyen hibaüzeneteket ír:


Uncaught ReferenceError: angular is not defined

2017. febr. 3. 20:41
 2/11 anonim ***** válasza:

Milyen windows, tört?

Futtass le malwarabytes, valószínű kártevő miatt van.

Ha nem kalóz win, akkor csinálj rendszer javítást, előtte telepítsd a frissítéseket.

2017. febr. 3. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
*mármint ha nem jó a frissítések telepítése és a malware után se, akkor csinálj rendszer javítást.
2017. febr. 3. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Igen tört. jofogas.hu oldalt pl. ha behozom, hiába kattintok a belépés vagy regisztráció gombra ezerszer felül, nem csinál semmit, csak ilyesmi hibaüzeneteket ír. De ha lentebb kattintok bárhová pl. ingatlan, már hozza is az oldalt...nem értem mi lehet....
2017. febr. 3. 23:31
 5/11 KecskeShajt újra! ***** válasza:

Rossz ötlet akármilyen tízest is használni.

Annyi megtehetsz, hogy mindent letiltasz, rengeteg funkció terheli a hálózatod sávszélességét.

2017. febr. 4. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Jó hát ha nem próbálod meg amit tanácsoltam, magától nem javul meg.
2017. febr. 4. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Futtattam malwert...nem talált semmit, javascsriptet töltöttem le és telepítettem, így sem javult. Csináltam rendszerhelyreállítást az alábbi módon:


[link]


De ezek sem oldották meg a problémámat...



???

2017. febr. 4. 11:26
 8/11 anonim ***** válasza:

Akkor lehet a netkapcsolattal van baj, vagy ha routert használsz, nem jó, vírusos, cseréld ki.

Előtte töröld a keresőt, és hagyd az edge-t.

2017. febr. 4. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Milyen folyamatokat állíthatok le egyébként a feladatkezelőben, ami oldhat a sávszélesség lefoglalásán?
2017. febr. 4. 15:29
 10/11 A kérdező kommentje:

Nos! Kedves válaszíró! Köszönöm! A segítségeddel működik minden ahogy kell! Azon személyeknek írom, akik ebben nem jártasak és a jövőben hasonló problémájuk lesz, így ez az oldal fog nekik segíteni!


Tehát, lényeg!


Voltak itt ilyen feltevések:

órát állítsd be pontosan, frissíts, futtass kémvizsgsálót, javíts rendszert...stb.


A megoldás nekem kézenfekvő volt, de számomra rejtett!



A windows 10 telepít, javítja, korrigálja önmagát...ez viszont rejtve van. Kereső mezőbe (start menüben írd be:) frissítés... oda katt! Onnan figyeld és VÁRD! meg a frissítéseket, majd az automatikus telepítéseket! Ezzel majdnem megmerem kockáztatni, hogy meggyógyul a rendszer! Lényeg..: addig hagyd menni a gépet, és addig ne nyúlj semmihez, míg nem írja azt, hogy az eszköz naprakész!! Ha így lesz! ... nem lesz szükség windows defenderen kívül más vírusírtókra sem! ..a rendszer így teljesen használhatóvá és stabillá válik! Lényeg tehát egy szó: frissítés!!



megjegyzés: 1mb/s netem van...álláspontom szerint azért szopott a facebook betöltés stb. mert a háttérben megy a frissítés...javaslom várd meg! ...bár ez nem magyarázat a jofogas.hu kérdésemre....de az is megoldott lett....többnyire...ctrl+F5 kombinációkkal!!


üdv.

l.

2017. febr. 6. 22:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!