Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem tölt egyik böngészőb...

Miért nem tölt egyik böngészőben sem bizonyos oldalakat a számítógépem Windows10 alatt?

Figyelt kérdés
Windows 10 64bit került feltelepítésre a számítógépemre, előzőleg Windows 7 64bites volt, minden jól is ment. Rendszerváltás óta problémám, hogy bizonyos oldalak egyik böngészőben sem vagy alig-alig akarnak betölteni (pl facebook, jofogas..érdekes módon a youtube megy...). Flasht telepítettem, frissítettem, cookikat töröltem már mindent megcsináltam kínomba, googleba is kerestem, hogy mi lehet a megoldás de semmi. Gyakorlatilag használhatatlan az asztali internetem. Ha kilépek a onedriveről, és torrent se fut semmi változás, baromi lassú. Segítséget kérnék!

2017. febr. 3. 20:29
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Jó, hát nálam alap, hogy frissít a rendszer és használok vírus irtót, plusz defendert. Aki pedig nem használ, ne panaszkodjon, hogy ez, meg az nem jó.
2017. febr. 7. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!