Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Egy olyan bajban lennék, hogy...

Egy olyan bajban lennék, hogy mikor megnyitom a böngészőt (Chrome, Firefox) akkor eltűnik a legalsó sor ami a fő oldalon van. Többi lent részletesebben. Hogy tudom ezt visszaállítani?

Figyelt kérdés
Szóval mikor kilépek a Chromeból akkor a fő oldalon ott van, ott marad, onnan nem tűnik el. Csakis mikor a böngészőmet nyitom meg akkor tűnik el a legalsó sor. Ez többek között abban is zavaró, hogy nem tudom a nyelvet kiválasztani, hogy angolul vagy magyar betűkkel írjak, továbbá a hangerőt sem tud szabályozni mikor benne vagyok a böngészőbe. Nem látom az időt, a dátumot, nincsenek ott az program ikonok. Remélem értitek mire gondolok, szóval nincs apszolut legalsó sorom mikor internetezek. Hogyan tudom ezt visszaállítani?

2017. febr. 20. 07:57
 1/6 anonim ***** válasza:

A tálca nem tűnik el, hanem takarásban van a böngésződdel, nyomd meg a böngészőben a jobb felső sarokban az "X" ablakbezáró melletti teljes ablakra váltó ikont. A vonal és az X közöttit. A "_" és az "X" között.


Ha meg a tálcát automatikusan elrejted, akkor azt is be lehet állítani.

2017. febr. 20. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Sajnos már azt is próbáltam de nem jártam sok sikerrel mert ha kinagyítom akkor az egész képernyőt elfedi a böngésző ami valójában a problémám. Össze tudom én azt húzni ha még egyszer megnyomom kinagyítva a 2 kis ablakocskát a teljes ablak helyett de az nem megoldás. Nekem arra kellene rájönnöm, hogy mikor teljes ablakot nyomom meg és kinagyítja maximálisan, akkor is lent azért ott maradjon az a bizonyos sor. De azért köszi a választ, esetleg ha tudsz még tippet mondani meghallgatom szívesen. :)
2017. febr. 20. 08:20
 3/6 anonim ***** válasza:

A tálcát amikor látod keress rajta egy üres területet, ott nyomj jobb egér gombot. Jelöld be a Tálca zárolása részt alul.


Nem írtad milyen operációs rendszer, ezért a windows 10-et írom ott hogy van.


A start menüben keress rá a Tálca-ra a Gépházban.

Állítsd be így:

[link]

2017. febr. 20. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Sajnos tényleg mindent próbáltam már és azért tettem fel itt a kérdést mert már tényleg nem tudom, hogy tudom visszaállítani. Windows 7. van. Ilyen művelet itt nincs :/
2017. febr. 20. 09:09
 5/6 anonim ***** válasza:

[link]


akkor olvasd el ezeket

2017. febr. 20. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Mindent próbáltam és sajnos semmi nem jött be ezért letojtam és próbáltam így megszokni ahogy volt, 2 hétig használtam így, erre egyik napra a másikra "megjavult" hogy, mit történt az nem tudom de most már minden a régi :D
2017. márc. 1. 20:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!