Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Cisco EPC2425 wifis routert...

Davyd9206 kérdése:

Cisco EPC2425 wifis routert kaptam beállításra de nem tudok vele mit kezdeni se driver cd hozzá setupba nem tudok belépni se adminnal blankkal?

Figyelt kérdés

Hálozati szakon tanulok Tp-linkes routereket tudom állítani akkor erről routerről alig találok leírásokat

233897301 se enged már be pedig nem változtattam jelszót


Reset-elni nem tudom pedig várok 10 másodpercen túl


Nem akarom feladni és meg szeretném segíteni mellőznek azok a válaszolok hogy vigyem okosabb emberhez vannak a itt a M.o. akik ebbe tudnak nekem tanácsot adni.


2017. márc. 17. 21:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Az nem lehet, hogy az általad birtokolt eszköz konkrétan HIBÁS?
2017. márc. 17. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 sharkxxx ***** válasza:

- Ethernet kábellel kösd össze a routert a számítógépeddel.

- Tartsd lenyomva a REBOOT EMTA gombot 10 másodpercnél tovább, hogy reset-eld a gyári beállításokra.

- Várd meg, hogy újra induljon. Utánna memj rá erre a weboldalra: [link]

- A Névhez és a Jelszóhoz ne írjál semmit.

2017. márc. 18. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Ipor Sircer:nem hibás mert wifit meg tudtam csinálni ment is de gépen nem érzékelt UTP kábelel a netett


sharkxxx: Kösz a segítséget remélem, hogy sikerrel járok

2017. márc. 18. 07:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!