Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Irni szeretnék a facebooknak,...

Irni szeretnék a facebooknak, de nem tudok angolul?

Figyelt kérdés
Hosszú történet de röviden leírom. Csabanak hivnak,és létre hoztam egy facebookos oldalt. 100 000+ kedvelővel rendlekezik. Most jön a probléma: volt két facebook fiókom. Az egyik a "kamu" de azon is az én személyazonáságom volt, a másik a személyes ahol a haverok,csalad volt.. Az "kamu" facebookomrol hoztam lérte a csoportot anno 2013-ban. A személyes fiókomban pedig csak szerkesztö voltam. A facebook letiltotta a kamu fiokot,én meg ott maradtam szerkesztönek. Csak bejedzéseket oszthatok meg az oldalon. Szoval pórul jártaü nagyon. Ebben kérnék segítséget,hogy valaki angolul megfogalmazná ezt nekem? Azt nagyon szépen megköszönném. Magyarul írtam,de semmi.. hátha vissza kapom.

2017. ápr. 3. 17:03
 1/1 anonim ***** válasza:
veszett ügy.
2017. ápr. 3. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!