Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha lenne korlátlan mobilintern...

Ha lenne korlátlan mobilinternet minden szolgáltatónál akkor többen kötnétek rá előfizetést mint a vezetékesre?

Figyelt kérdés
mi erről a véleményeket?
2017. jún. 3. 11:50
 1/6 anonim ***** válasza:

Már van:


[link]

2017. jún. 3. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
#1 vagyok. Még azt hozzáteszem hogy a másik kettő már kb 1 hónapja bevezette.
2017. jún. 3. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
a Telekom nyárra vezette csak be..A Telenor akiknél van azt tudom!de pl a Vodafone meg a Telekom egyáltalán nem látszik hogy bevezetné..legalábbis jelen álás szerint!de engem az érdekel ha van is..többen váltanának vezetékesről mobilinternetre? mert hordozható szóval előnye sokkal több..bár van hátránya is
2017. jún. 3. 12:18
 4/6 anonim ***** válasza:
A falusi ingatlanomba költözve eleve csak mobil internet jöhetne szóba. A városi lakásomban meg 2500 Ft-ért van korlátlan Diginet. Az utóbbit csak akkor cserélném le mobil internetre ha netán még annál is olcsóbb lenne.
2017. jún. 3. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Hominida ***** válasza:
A kérdésedre: igen. A probléma az, hogy azok is mobilra fizetnének elő, akiknél a biztonságosabb és gyorsabb kábeles is lehetne. Olyan ez, mint a vezetékes telefon: jóval olcsóbb, csak a gyártók és szolgáltatók a mobiltelefonokat reklámozzák.
2017. jún. 3. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
3-as kizárt hogy 2500 ft-ért lenne majd korlátlan mobilinternet..ilyen 4000 ft körül talán pár év múlva ha lesz..még csak most kezdődött el igazán..4-es igaz!de szerintem azért jobb a mobilinternet mert bárhol vagy mindig lehet..pl nincs kényeskedés ha költözöl vagy nyaralsz..mert a vezetékest sehova se tudod magaddal vinni..annyi max ami a vezetékes mellé szólhat hogy sokkal olcsóbb és megbízhatóbb is
2017. jún. 3. 16:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!