Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Létezik olyan böngésző, ami...

Létezik olyan böngésző, ami teljesen reklámmentes?

Figyelt kérdés

Gondolok itt arra, hogy nem telepit fel semmi szemetet, nem ugrál folyton át másik oldalra ha rákattintok valamire és egyéb örömteli pillanatokat okozó finomságok...


És kérlek ne javasoljatok olyat, hogy adblock plus firefoxhoz (ami nagy ...) vagy álljak át chrome-ra...



2017. jún. 20. 01:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

A böngésző alapvetően mindig reklámmentes. A weboldalak azok, amik gyakran tele vannak reklámokkal.


"És kérlek ne javasoljatok olyat, hogy adblock plus"


Mert szerinted magától a böngészőnek honnan kéne tudnia, hogy egy elem a weboldalon az reklám, vagy sem?

Erre szolgál az Adblock és hasonló pluginek, amelyek kapcsolatban állnak egy folyamatosan frissített adatbázissal, amelyben az ismert reklámok azonosító kódjai vannak.


Vagy most attól lenne boldogabb a lelked, ha létezne olyan böngésző, amibe eleve integrálva lenne egy reklámblokkoló, mert annyira fárasztó azt neked telepítened?

2017. jún. 20. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Szóval szeretnél egy megoldást, csak nem a helyeset? Pedig az Adblock és hasonló pluginek fogják neked kiszűrni a reklámokat az oldalakról.


Vagy még ennek ellenére is tele van reklámokkal, felugró ablakokkal? Nem kéne kétes forrásból szoftvereket telepíteni. Ha már torrentezel, meg minden hülyeséget feltelepítesz, azt nézd meg, hogy honnan származik, és NE csak next - next - finish gombokat nyomogasd, hanem olvasd is el, hogy mit teszel a gépedre.


Nagyon sok crack tartalmaz adware-t, ingyenes alkalmazásokat pedig mindig a készítő weboldaláról töltsd le, mert sokszor feltöltik őket mindenféle oldalakra, ahol a telepítőbe egy-két jó kis reklám injektáló alkalmazást is belecsempésznek.

2017. jún. 20. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Mindegyik böngésző reklámmentes.
2017. jún. 20. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Mobilra ott a dolphin, ami beépített reklámblokkolóval rendelkezik. Lehet hogy asztaliban is van. Szóval hajrá, jó keresgélést!
2017. jún. 20. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Milyen oldalon ugrál összevissza? Mert ha olyan oldalakon is, amelyek máshol nem csinálnak ilyet, akkor lehet hogy tényleg valami adware van a dolog mögött. Nézd meg a böngésző kiegészítők listáját, hogy van e ott valami ismeretlen és töröld ki, és keress programokkal mint Malwarebytes, AdwCleaner, HitmanPro.


Ha egyszerűen csak az oldalak rakják magukat tele reklámmal, akkor uBlock Origin kiegészítő. Gyors, és nem nagy.

2017. jún. 20. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Szerintem szimplán tele van a böngészője meg a gépe adwarekkel. Ne telepítgess minden baromságot a gépedre, amiről nem tudod pontosan, hogy micsoda. Ennyi lenne a megoldás. Meg hogy legyalulod az egész gépedet egy rendes vírusirtóval, meg egy direkt reklámszoftverek ellen kifejlesztettel is. Nekem ami bevált anno, az a Spyware Terminator, meg a Malwarebytes.


A böngészőre meg feltétlenül tegyél fel egy adblockot, vagy valamilyen hasonló programot (én uBlock Origin-t használok), mert sokszor letiltják a rosszindulatú weboldalakat, meg felugró ablakokat.

2017. jún. 20. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Szeretem az ilyen embereket mint itt jó néhányan belerágják egymás szájába, hogy "biztos tele van a gépe sok marhasággal", hát sajnos el kell hogy keserítsem ezen emberkéket, mert ha telepítek is valamit, akkor nem csak "next-next-finish" hanem átnézem, hogy mit telepítek én kérek elnézést..

A kérdésem lehet, hogy rosszul fogalmaztam, mivel elég felfokozott idegi állapotomban írtam és ezért félreérthető lett..nem kell rögtön védeni mindent és úgy csinálni, mintha ti adtátok volna a világnak, nem szeretem az arrogáns embereket...szerencsére volt itt olyan is, aki megpróbált segíteni nem rögtön a torkomnak ugrani, annak köszönöm szépen...

2017. jún. 20. 11:00
 8/14 anonim ***** válasza:
Nem mi vagyunk arrogánsak, hanem te kérsz hülyeséget. Bocsánat, hogy megpróbáltam segíteni, igazad van, segítsen neked a rosseb, cső.
2017. jún. 20. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Na most olvasd vissza, amit írtál és meglátod, hogy nem tévedtem..ha nem tudsz lenéző megjegyzések nélkül segíteni, akkor kérlek ne is segíts...köszöntem!
2017. jún. 20. 12:09
 10/14 anonim ***** válasza:
Nem is lehet neked segíteni, úgyhogy meg sem fogjuk kísérelni ezentúl, nyugi :D
2017. jún. 20. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!