Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Egy kezdő gameplay csatornával...

Egy kezdő gameplay csatornával lehet valamennyi pénzt keresni Youtube-on?

Figyelt kérdés
Gameplayek volnának rajta, meg tutorialok. Tudom, hogy sok ilyen van, de lehetne valamennyi bevételt szerezni ezzel?

2017. jún. 27. 23:32
 1/9 Amarok Tonrar ***** válasza:
100%
Pár év és több száz minőségi videó után esetleg.
2017. jún. 27. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%
Nem nagyon ... még ha beindul sem. A YouTube nagyon keveset fizet... akik sok feliratkozóval rendelkeznek is csak szponzor miatt van több pénzük. De ha mar igy kezdesz neki rég rossz :)
2017. jún. 27. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Húú, hát akkorra megőszülnék szerintem:D Igazából csak ilyen zsebpénz félére gondoltam, nem nagy összegekre. Amúgy milyen csatornával lehetne jobban keresni? Hallottam, hogy sokan rá vannak állva, hogy jogvédett filmeket, sorozatokat valamilyen trükközéssel töltenek fel (a képet hangot kicsit elnyújtják), így nem törli le a youtube.
2017. jún. 27. 23:41
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Persze, lehet, ha van sokezer feliratkozód, és kellően magas nézettséget produkálsz, akkor összejöhet a Youtube partnerségből egy kis zsebpénz, amiből vehetsz pár sört (vagy málnaszörpöt). Még az ún. Youtube sztárok nagy része, akiknek hatalmas nézettsége van, és minőségi videókat tesznek le az asztalra, még ők sem tudnak megélni a Youtuberkedésből. Akik pedig mégis, azok sem a Youtube-os gázsiból, hanem abból, amit médiaszemélyiségként össze tudnak maguknak hozni, szponzorok, szereplések, stb. De ilyen emberből eleve kevés van az országban.
2017. jún. 27. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
100%

Nagy videosok (magyar) kapnak kb 30 ezer forintot nem tudom mikor :D egyébként ez csak a magyar YouTubenal van.

De szerintem el se kezdj videózni... ha csak a pénz miatt akarod. Egyébként ha nem vagy érdekes, meg beszélni sem igazán tudsz akkor felejtsd is el :D minőség, szórakoztatás, érdekesség ... ez a lényeg.

2017. jún. 27. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Hát, nem lehet könnyű az biztos... Arról a TirexiHD nevű csatornáról nem tudtok valamit? Ő volt a kedvenc videósom, de már kb 1 éve nincs új feltöltése. Egyik videójában azt mondta, hogy csak magyarországon tiltotta le a videóit, ilyet lehet?
2017. jún. 27. 23:58
 7/9 anonim ***** válasza:
Keress rendes munkát!
2017. jún. 28. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
#7 Van rendes munkám.;) Csak amit lenyúl a maffia karhatalom belőle, azt szeretném kicsit pótolni...
2017. jún. 28. 22:52
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
TirexiHD egy lecsúszót videós aki bemakacsolta magát. Nem követte a mai trendeket hanem ment a saját deje után, pedig hát ha tarthatna ott ahol a VR-os srácok vagy jobb is lehetne náluk, de hát a rusnya képét se meri felvállalni csak is internet mögé bújva nagy a szája. Megérdemli ahol tart.
2017. jún. 29. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!