Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A laptopomon nem működik...

A laptopomon nem működik rendesen a Chrome. Miért?

Figyelt kérdés

Ha valamit beírok, akkor a Google találatait kihozza, de ott bármire rámegyek, azt már nem hozza be. A Gmail még működik, de a Google térkép már nem. Azt írja, hogy "A webhely nem érhető el. A ... túl hosszú ideje nem válaszol."

Már napok óta ez van. Mit kellene csinálnom?

Olvastam azt, hogy töröljem le, és telepítsem újra a Chrome-ot, de a Microsoft Edge sem működik.

Az Áruház se, de a Spotify igen.

Valaki segítsen!



2017. júl. 22. 12:48
 1/8 A kérdező kommentje:

Azt kifejtettem, hogy még az a kérdésem, hogy ha letörlöm, és újratelepítem, akkor a konyvjelzőim megmaradnak. Be vagyok lépve az email-címemmel.

Mert nem lenne kedvem az összeset kimásolni.

2017. júl. 22. 12:51
 2/8 anonim ***** válasza:
Mielőtt szinkronizálnád az újratelepítést követően, akkor működik rendesen ?
2017. júl. 22. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Dongaben ***** válasza:
Inkább hálózati probléma lehet. Routert újraindítani, hálózatot újratelepíteni, drivert is frissíteni...ilyesmi, szerintem.
2017. júl. 22. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

#2 Még nem telepítettem újra.

#3 A Google működik, és a többi laptopon és telefonon is. Az én laptopom is azt jelzi ki, hogy van net.

2017. júl. 22. 13:05
 5/8 anonim ***** válasza:

Futtasd le ezt az online scannert, valami féreg vagy vírus lehet.

[link]

2017. júl. 22. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ezzel is próbálkozhatsz. [link]
2017. júl. 22. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A Chrome újratelepítése nem fogja megoldani az Edge és az Áruház problémáját. Más lesz ott...

Nyiss egy emelt szintű paracssort (elevated command prompt), ennek módja függ attól, hogy milyen Windowsod van. Egyesével futtasd le ezeket (bemásolsz egy-egy sort és mind után entert nyomsz):

netsh winsock reset

netsh int ip reset resss

Utána indítsd újra a Windows-t, és próbálkozz. Írd meg az eredményt!

2017. júl. 22. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Még ezt is próbáld ki: a Hálózati és megosztási központban az Adapterbeállítások módosításánál a hálózati adaptered tulajdonság ablakában vedd ki a pipát A TCP/IP protokoll 6-os verziója (TCP/IPv6) elől, és okézd le!
2017. júl. 22. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!