Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi az értelme az Instagramnak?

Mi az értelme az Instagramnak?

Figyelt kérdés
A Facebook app a mobilomon állandóan bedobálja a falamra, hogy telepítsem fel az Instagramot, mert x ismerősöm használja. Kérdésem, hogy mi értelme egy külön profilt csinálnom Instagramon, ha Facebookon is meg tudok osztani képeket az ismerőseimnek/nagyvilágnak? Amennyire én észrevettem, az az oldal javarészt csak menőzésre meg magamutogatásra való, de biztosan tévedek ebben.

2017. aug. 29. 19:25
1 2
 11/15 anonim válasza:

Mi értelme ennek a kérdésnek? A Facebook app ajánlott egy oldalt (gondolom sok más oldalt is ajánl), ha nem érdekel egy app, akkor ne telepítsd.

Nem hiszem, hogy most erre így az ismerőseidet kellene hibáztatnod, azért mert "miattuk" bedobálja a faladra, mert nem ők kérték a facebook-tól. Ez nem ok arra, hogy beleszólj, hogy mások milyen alkalmazást használnak, azért mert úúúristen téged idegesít, ha emiatt a facebook ajánlja neked:O Lehet blokkolni is az ajánlást. Mindjárt te fogod meghatározni, hogy ki milyen app-ot használjon CSAK azért, hogy ne dobálja be a faladra:O

[link]

2017. szept. 3. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
Amúgy a kérdéshez annyit fűznék, hogy ki mondta, hogy van értelme? Vagy miért kell értelme legyen? Az emberek szórakozásból használják az ilyen app-okat, a játék app-oknak sincs értelme, mindenki a saját szájíze szerint végez időpocsékoló tevékenységeket, mint pl. GYIK oldalon kommentálás/kérdés kiírás. Ha nekem nem tetszik egy buta játék app, akkor piszkálnom kell másokat, hogy ők miért használják?
2017. szept. 3. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

11/12-es válaszoló:


Mikor mondtam én meg, hogy ki milyen appot használjon?? Nekem semmi bajom nincs azzal, ha valaki Instagramozik, csak azért tettem fel a kérdést, mert tényleg nem értettem, mire való az app.

Kérlek, ne magyarázz bele dolgokat abba, ami a leírásban van.


Nehogy még elnézést kelljen kérnem azért, mert nem értek valamit és rákérdezek.


A válaszod szerintem nem hasznos.

2017. szept. 4. 00:21
 14/15 anonim ***** válasza:
0%
Attól kérdező hogy nem értesz egyet vele még lehet hasznos. Sokan csak azért pontoznak le válaszokat mert NEM ÉRTENEK EGYET vele. A kettő baromira nem ugyanaz!
2017. szept. 4. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Egy személyeskedő válasz baromi hasznos, mondhatom :D

Nem is vártam többet ettől az oldaltól egyébként, megkérdez valamit az ember és jönnek az ingerszegény emberkék írásban kiélni magukat másokon. De legalább megpróbáltam érdeklődni.

2017. szept. 5. 02:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!