Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Barátnőmmel megszüntettük a...

Barátnőmmel megszüntettük a kapcsolatban cimkét a facebookon Visszaállt a rend. A kapcsolatcimke is visszaállítva Én nem látom a posztjait. De ő igen az enyémeit. Hogy lehet visszaállítani hogy én is lássam őt?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel megszüntettük a kapcsolati cimkét a Facebookon, Ő használta a szakításmegkönnyítő lehetőséget ami egy új funkció és elvesz a szakított féltől jónéhány funkciót. én nem használtam ezt. A rend helyreállt újra kapcsolatban vagyunk, viszont ő látja az összes posztom én csak azokat nála amik nyilvánosak. Illetve amikben megjelölt. Hogyan tudja visszaállítani hogy ugyanolyan ismerősök legyönk mint elötte és ne legyek lekorlátozva? Már mindenfélét visszaállított amit kell . de sajnos így is csak a nyilvános posztok láthatóak. Tehát ha van esetleg valakinek, vagy volt hasonló problémája, és megoldódott, megköszönném ha megosztaná a lépéseket

2017. szept. 13. 09:54
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez a kérdés rohadtul nem ebbe a kategóriába való, bár szerintem ahova igen, ott sem fog érdekelni senkit. Senkit nem érdekelnek a facebook drámák.
2017. szept. 13. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

"szakításmegkönnyítő lehetőség"


Tekurv#élet hol tart a tudomány manapság tököm se gondolta volna.

2017. szept. 13. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

bizony ...ezt is mostanában tudtam meg...ráadásul simán vissza se lehet állítani ha valaki él ezzel a lehetőséggel.

Szóval csak óvatosan ha valaki ténylegesen nem komolyan gondolja az ilyesféle szakítást.

2017. szept. 13. 13:02
 4/4 anonim ***** válasza:

#3 bizony, mert mekkora tragédia, ha nem látom annak a posztját, aki mellettem fekszik az ágyban.


- mire gondolsz drágám?

- ezt most miért kérded?

- mert nem látom a facebook posztjaidat, így szóban kell veled kommunikálnom.

- ez így nem mehet tovább, azonnal csinálj valamit

- na jó, megkérdem a gyakorikérdéseken, hátha megszán valaki.

2017. okt. 23. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!