Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan hozzak létre Pay-Pal...

Hogyan hozzak létre Pay-Pal accountot? 14/l

Figyelt kérdés

Van egy játék amivel játszom. A neve: Star Stable Online.

Abban szeretnék a játékban egyik pénznemet vásárolni ( star coins-t )amiből lovakat tudok venni a játékban. Egyszer már vásároltam tőlük, de azt utalással intéztem el. De az sajnos megszűnt :,C Tehát 3 fizetési lehetőség maradt hátra: bankkártyás,paypal, és paysafecard. Sajnos senkinek nincs a családban bankkártyája, és nem is hajlandóak létrehozni. A paysafecardot nem ismerem. Tehát maradt a Pay-Pal.

Hogyan tudnék létrehozni egy accountot?? Aztán pedig hogyan töltöm fel rá a pénzt?

Segítséget előre is nagyon köszönöm! <3

U.i.: Nagyon kérem a moderátort hogy ne törölje a kérdésem bármilyen szerzői jogok miatt. Senki nem fog miatta pattogni hogy szerzői jogokat sért. köszönöm. :)



2017. szept. 16. 10:24
 1/9 anonim ***** válasza:

Ha nincs bankkártya, akkor nincs értelme. A Paypalt is csak kártyáról lehet feltölteni. Mellesleg 18 év a korhatár, az alatt nem nyithatsz amúgy sem.


Marad a paysafecard. Erről itt olvashatsz bővebben: [link]

2017. szept. 16. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
nem is az én nevemben hoztam volna létre. anyukámén. de köszönöm :D
2017. szept. 16. 10:30
 3/9 anonim ***** válasza:
Ugyan, első, jó ideje számlát is lehet hozzáadni, nem kell kártya. Bár hihetetlennek tűnik, hogy a mai világban hogy nincs valakinek bankkartyaja, plane ha van bankszamlaja
2017. szept. 16. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
tényleg?? fuhh meg vagyok mentve! de még mindig van egy kis gond. az anyukámnak nem bankszámlája van, hanem folyószámlája. az gond? :.C mivel egy kis takarékszövetkezetben vagyunk nem bankban. faluban élünk.
2017. szept. 16. 10:39
 5/9 anonim ***** válasza:
Khm, a kettő ugyanaz...
2017. szept. 16. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
ja oké... köszi xD
2017. szept. 16. 11:04
 7/9 anonim ***** válasza:
A PP-hez nem feltétlen kell bakkártya, elég a bankszámla (folyószámla) is, -bár jobb megoldás ha van egy alszámla és hozzá net-kártya, és ez hozzáadva a PP-hez, így biztonságosabb-.
2017. szept. 16. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha csak a számlát rendeled hozzá akkor onnan is fel tudod tölteni a PP-t (mgj. más nevén lévő számláról nem igen fog menni a PP-re utalás), csak arról a számláról amit hozzárendeltél, és csak a sajátod lehet.
2017. szept. 16. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
PM-be küldöm inkább mert valamelyik szó fennakad a moderátoron.
2017. szept. 16. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!