Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem hozza be mindet?

Miért nem hozza be mindet?

Figyelt kérdés
Facebookon van az a lehetőség, hogy keresés a beszélgetésben, mikor vissza tudsz keresni az üzenetekben egy korábbi beszélgetésedet valakivel. Miért van az, hogy csak 2 lehetőséget hoz be, mikor tudom, hogy van belőle legalább 10? Hosszú ideig nem beszéltünk egy bizonyos illetővel, és olyan mintha csak az újra beszélgetéstől elkezdve hozná be. Ha van olyan szó amit tudom, hogy benne van, de korábban, kiírja, hogy nincs találat. Miért lehet ez, nem lehet "megjavítani"?

2017. szept. 27. 19:50
 1/2 anonim ***** válasza:
Van egy korlátja, ami után már nem keres, nyilván ez az oka. Ezt nem tudod kikerülni.
2017. szept. 27. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
azt elfelejtettem írni, hogy vmelyik nap még kihozta a közel 250-et.. úgyhogy ezért nem értem
2017. szept. 27. 21:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!