Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Öngyilkos akarok lenni mit...

Öngyilkos akarok lenni mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sokszor volt idegösszeomlásom ezért sokat voltam kórház beteg a szíveem és depis vagyok szüleim nincsenek, ezt nem bírom megakarok halni

2017. jún. 27. 23:33
 1/10 anonim ***** válasza:
Ezt ne tedd. :)
2017. jún. 27. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Miért nem akarsz élni?Hány éves vagy?
2017. jún. 27. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Szerintem se.... ne válaszd az örökké tartó sötétséget, úgy is el fog jönni. Nem tudom átérezni a helyzeted, tudom közhelyes, viszont ha nagyon nehezen is, de biztos tudsz változtatni az életeden, úgy hogy valahogy megtaláld azokat a dolgokat, amik örömet okoznak neked. Próbáld meg. :)
2017. jún. 27. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:

Akkor elmesélem velem mi történk.Két évvel ezelött én is meg akartam halni.Úgy éreztem nem vagyok jó semmire,nem kellek senkinek,akkor meg minek itt szenvedni....

Begyógyszereztem magam és ittam is.Hát nem jött össze,élek.Szenvedtem mint a dög,azóta félek a haláltól.

Arról nem beszélve,hogy az élet változik...született egy fiam is,őt nem hagynám egyedül a fájdalommal amit az öngyilkossággal okoznék.Meg úgy is meghalunk egyszer,minek siettetni?

2017. jún. 27. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Sok embert feldob az akinek ilyen problémái vannak hogy videózni kezd... ne érdekeljen hányan néznek csak élvezd az életet!
2017. jún. 27. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Hát vonat elé ne. Utálom amikor utána fél napig órákat késnek.
2017. jún. 28. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

Ne legyél ongyilkos.

Átérzem a hejzeted..

😢

Nekem 2 szer volt öngyilkossági kisérletem.

De ha akarsz megbeszélhetjuk csak orjcpdivátban.

Én segítek

2017. jún. 29. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
van kedved beszélgetni velem? 13/L (hasonlóan érzek)
2017. jún. 29. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Huha itt kettő lehetőség van.Sorolom őket!


Utazz el egy messzi helyre .Én hórgásztanyát javaslok.Neszólj senkinek .Ne vigyél mobilt .És akkor tutti a siker.De van más megoldás mondom is


A másik út.Tűz ki célokat az életedbe .És tegyél ertük.Néhány példa:Egy év múlva lefutsz egy maratont.És minden nap futsz XKm-ert.A nyár végére leteszel egy középfokú nyelv vizsgát .Mindennap új szavakat tanúlsz ,chatelsz stb.Ezek egy fillérbe se kerülnek.És a depresszió ellenszere a MUNKA.Ha teszel érte akkor meglehett csinálni.Ez rajtad múlik!


Gondolkoz ell ezen!Egyik út sem jobb sem rosszabb.Ha megolod magad 1-2 év és elfelejtenek nem nagy kunszt.De ha nem és teszel érte hogy meggyogyúlj az hosszabb út sokkal nehezebb is amig sikereket gyűjteszbe .De a végen még boldog is lehetsz!Ez rajtad áll válasz a kétt út közűl.Szerintem ha megölöd magad az nem megoldás!

2017. júl. 1. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 monen ***** válasza:
Az élet célja az örömteli teremtés, aminek van egy igen pozitív mellékhatása: gyógyítja a lelket és a testet is. Találd meg azt a dolgot, aminek a teremtésében örömödet leled. A kaszás eljön majd érted is, de addig teremts ki magadból mindent, ami benned rejlik.
2017. aug. 21. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!