Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Gmail belépési problémám...

Gmail belépési problémám adódott.2015-ben adott gmailre egy fordító iroda melynek segítségét kértem elküldte nekem a német önéletrajzomat, melyre most újból szükségem lenne, a jelszavamat elfelejtettem?

Figyelt kérdés
Alternatív email címem egy van megadva, ezt használom is a mai napig, csakhogy akkor anno 2015-ben ennél a gmailnél sikerült elírnom: xxx@vipmail.hu helyett xxx@vimail.hu-t írtam, így ugyebár nem kapom meg a kódot. Tudok ebben z esetben tenni valamit, vagy újra kell fordíttatnom az önéletrjzot? :(

#belépés #Gmail #jelszó alternatív email cím
2017. okt. 11. 13:18
 1/1 Dongaben ***** válasza:
Ha nem volt megadva másodlagos email cím, akkor nem sok esély van rá. Azt tudnám javasolni, hogy fordítsd le online fordítóval. Ma már a Google fordítója is egész normális. Csak kicsit kell benne javítani.
2017. okt. 11. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!