Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyi bérigényt adjak meg? (...

Mennyi bérigényt adjak meg? ( projektmenedzser )

Figyelt kérdés

Jelentkezem egy állásra, bérigényt is kérnek. A cég magyar, Budapesten van, tolmácsolással, fordítással, nyelvtanítással és lektorálással foglalkozik. Elvárás a kifogástalan magyar/angol nyelvtudás, haladó Ms Office. Előny minden egyéb nyelv ( németül és franciául tudok, mindkettő középfok). Másfél évig dolgoztam egy kisebb cégnél, személyi asszisztensként, ahol rengeteget fordítottam és tolmácsoltam ( ilyen tapasztalat is előny), emellett van pénzügyi diplomám is ( bár csak azt írták, felsőfokú végzettség kell, hogy milyen azt nem).

A neten utánanéztem, és a magyar átlagbér projektmenedzser pozícióban 510ezer bruttó. De mivel ez átlag, ebben gondolom benne van a kezdő és a tapasztalt is...más támpontot nem találtam, aki tud, kérem segítsen.



2017. aug. 1. 15:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
83%
Br. 350ezer
2017. aug. 1. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
65%
Két ismerősöm is dolgozik projektmenedzserként, igaz, multinál. Az egyik kb 600 bruttó körül keres, a másik 900. Mivel a tied magyar cég, szerintem nem adnak ennyit.
2017. aug. 1. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
6%

Br 500k lopucu,egy kezdõ programozót nem fogsz ennyiért kapni.

Br 900 minimum.

2017. aug. 1. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
83%

Hogyisne már 900...

Magyar cégnél még az 500-at se fogják megadni. Mondd nyugodtan, persze kívánom, hogy sikerüljön.

2017. aug. 1. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Ahol ilyen elvárásokat támasztanak ott csak a pozíció neve projekt manager, a munka valójában nem az, csak ez jól hangzik. PM-nek minimum elvárás valamilyen metodológia ismerete attól függően, hogy milyen területen kell majd ténykedni (Lean 6 sigma gyártásba, Prince2 IT területen, stb...).


Tekintve, hogy se tapasztalatod se tudásod és br. 400-nál többet nem mondanék és örülnék a helyedben, ha megkapnám.

2017. aug. 1. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
MS Office ki van emelve, ebből látszik már hogy komolytalan. Ez annyira alap dolog, hogy ki se kellene már írni. Ha Outlook-ban tudsz "reply all"-t nyomni, az előnyt jelent még?
2017. aug. 1. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Nevetséges volt az interjú, ott is hagytam őket. Nettó 220-230at szokott fizetni, persze bejelentve minimálbérre, még szerencse, hogy nyolc órára..a munkaidő csak tájékoztatás, a túlóra rendszeres. Béren kívüli juttatás nincs, a feladatok, amiket felsorolt, semmi extra, de abból három ember is bőven ellenne nyolc órát. Biztos lett volna tovább is, de felálltam, és elköszöntem. Annak ellenére, hogy jelenleg tisztességesen bejelentve keresek ennél valamivel többet, nyugodtabb munkatempóban, meglepődtem, hogy a munkaerőhiány dacára ( " az új jelöltnek igazából már egy hete kezdeni kellett volna" ) ilyen röhejes volt az egész. Semmi egyéb miatt nem akarok amúgy váltani, csak napi szinten elég sokat ingázok, amiből már kezd elegem lenni. Eddig három magyar cégnél voltam interjún, mindegyik csalódás volt. Háromból kettő nem jelent be normálisan, egy pedig igen, de a fizetés összege nevetséges volt. Tekintve, hogy a fent említett kisebb cég is, ahol dolgoztam,magyar volt, szintén nem rendes bejelentéssel, kezdek arra a következtetésre jutni, hogy jobb, ha magyar céghez már egyáltalán nem is pályázok.Na mindegy,gondoltam azért megosztom, mi lett az eredmény.
2017. aug. 2. 12:51
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Én erre (már, hogy magyar cégek eleve kizárva) már évekkel ezelőtt rájöttem. A multi legalább normálisan bejelent, megfizet és normális workloaddal lát el. Ez mind nem igaz a KKV-kra.
2017. aug. 2. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
31%

Lehuzas,hagyjad mar.

Projekt menedzsernek netto 230,aha akkor keressek valami verebet,aki elvallalja ennyiert,en pofatlanul megkerdeztem volna marmint hetente ennyi a fizu vagy ketnaponta?

Mert igy korrekt lesz akkor,es kirohogtem volna oket.

Akkor meg sokaig nem lesz betoltve az allas,nalunk fejlesztoknel,konkretan 0 ismetlem 0 ev tapasztalattal adnak ettol tobbet sot,akar sokkal tobbet,igen a kezdo programozoknak.

2017. aug. 2. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Estádio de Felchút ***** válasza:

Ööö... a projektmenedzser nem ez a szint :)

Ez ilyen kamurambómenedzser.

Mérnöki/infós diploma, gazdasági másoddiploma, folyékony angol, metodológiai ismeretek; IT/Telco/Development területen ezt bruttó 1-1,3 millióra taksálják a BP-i multik.

Hays salary guide 2017 a barátod...

2017. aug. 3. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!