Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Számítástechnika » Internet

A kérdés

Melyik a legnagyobb mobilinternet csomag amit belföldön és az EU-ban is tudok használni?

A laptopra kéne az internet és az adatkeretnek minimum 10 GB-nak kéne lennie belföldön és az EU-ban.

2017. okt. 25. 15:28  Privát üzenet  

A válasz
szántóvető nevű felhasználó válasza:

[link]

bár ehhez telóról kell megosztanod a netet,nem tudom hogy ez okoz-e problémát.nem biztos hogy ez a legjobb ill nem ismerem mindegyik szolgáltató ajánlatát.viszont én ezt használom és működik gond nélkül európában.csak nekem a legkisebb csomag van.

A válaszíró 62%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont 2017. okt. 25. 15:43 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Létezik Magyarországon korlátlan adatforgalmú és viszonylag nagy sebességű mobilinternet csomag?
Melyik szolgáltatónál van a legjobb mobilinternet csomag?
Melyik a legnagyobb mobilinternet csomag laptopra amit az EU-ban tudok használni? Melyik szolgáltatónál van ez?
Miért nem tudok mobilinternet-csomagot váltani a Telekomnál?
Üdv vásároltam a telenornál elmult 1 hónapban egy mobilinternet csomagot My hipernet home L csomagot ami 100 Gb-os csomag és az elmult napban értem úgy el a 90 giga bájtot és úgy...
A Telekom NetPlusz L csomag rendelhető sima Tesco-ban vásárolt eldobható, feltöltőkártyás SIM kártya mellé? Úgy, hogy elküldöm az SMS-t és ennyi

Kérdések a Számítástechnika rovatbólKérdések az Internet rovatból

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!