Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » IP-címes tiltás feloldása?

IP-címes tiltás feloldása?

Figyelt kérdés
Néhány nappal ezelőtt egy internetes honpal látogatása után blokkolták a számítógépemet, illetve IP címem. Azóta a géppel nem tudok internetezni. A hálózat többi gépe, noti, telefonok intenetjei rendben. Hogyan tudom az IP címem blokkolását megszüntetni? Mi a teendő? Segítsetek a válaszotokkal! Köszönöm!

2017. dec. 5. 10:17
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha a hálózat többi gépén megy az internet, akkor csak a helyi ip címedet blokkolhatták, mivel kifelé az egy modemen keresztül csatlakozó eszközöknek ugyanaz az ip címük.A helyi blokkolást meg gondolom nem véletlenül kaptad. Munkahelyen nem tolerálják, ha mással foglalkozol munkaidőben. Ha otthoni a probléma, akkor takarítsd ki a szobád, ahogy azt anyukád kérte. Amennyiben tévedtem, elnézésedet kérem, valószínűleg vírusos a géped, vagy elállítódott rajta az óra, vagy valamilyen más szoftveres probléma lépett fel.
2017. dec. 5. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szia, otthoni gépről van szó... Hogyan tudom rendbe rakni, "kitakarítani"? Köszönöm!
2017. dec. 5. 10:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!