Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi a teendő, ha nincs meg az...

Mi a teendő, ha nincs meg az ügyfélkapum?

Figyelt kérdés
Még 2 éve csináltattam egyet.De nem használtam semmire.Gmail.hu-s emailcímre jött meg a felhasználónév és a jelszó.De a gmail.hu törölte az emailcímemet,gondolom azért mert régóta nem léptem be.De így nincs meg az Ügyfélkapum.Pedig most kéne,mert most akarok jelentkezni egyetemre

2018. febr. 7. 16:15
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt ilyen de nekem olyan hogy elfelejtettem az adataimat és a fiókom nem törlődött vissza bementem a kormány hivatalba elmondtam gondom bajom és segítettek már nem emlékszem pontosan hogy új adatokat adtak volna vagy csak rá kerestek lényeg , hogy menj be a kormány hivatalba és szólj nekik hogy segítsenek.
2018. febr. 7. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Valószínűleg már megoldódott, de azért leírom, hátha valakinek hasznos lehet.


Emailben nem jöhetett meg se a felhasználóneved, se a jelszavad, mert ezeket biztonsági okokból nem küldik ki.

Amikor megcsináltattad az ügyfélkaput, akkor kaptál egy regisztrációs nyugtát, amin rajta volt az email címed és a felhasználóneved.

A nyugtán szereplő email címedre kiküldtek egy e-mailt, amivel tudtál regisztrálni (egyszer használatos link), de a felhasználóneved abban sem volt.

Ha ez a nyugta nincs meg, akkor a felhasználónevet csak személyesen kormányablakban tudják neked kiadni (újat fognak csinálni). Viszont, ha az email címed törlésre került, akkor ezt is jelezd az ügyintéző felé. (Valószínűleg amúgy is megkérdezi, hogy mi az email cím, mert teljesen új regisztrációt készítenek)

2019. szept. 19. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!