Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mit tehet velem az ebay (vagy...

Mit tehet velem az ebay (vagy az eladó) ha licitáltam megnyertem de a terméket nem fizetem ki? Unpaid item?

Figyelt kérdés

Licitáltam nyertem de nem fogom kifizetni.

Az eladó „case opened“ -et nyitott az unpaid item miatt.

Mi ennek a következménye? Ő nem küldte el a terméket még nyilván, amíg nem fizetem ki, én meg nem fogok fizetni. Megtaláltam uazt máshol olcsóbban.

Mit tehetnek?


Van már vagy 200+ ebay es vásárlásom (eladó én nem vagyok) ezek mindegyike pozitív lezárású.


2018. febr. 24. 11:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Megbízhatatlan vásárlónak lesz a profilod feltüntetve. Évi 2 ilyen jelzés után az eladók automatikusan elutasíthatják a fiókodat, mintha nem is tettél volna licitet vagy nem tettél volna vásárlási szándékot. Kvázi letiltás, mert hiába akarsz vásárolni, az eladó nem fogja figyelembe venni azt.
2018. febr. 24. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Ja ennyi? Évi két jelzés után?

mert nekem ez (lesz ) az első.

Akkor ez lefutott téma.

2018. febr. 24. 12:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!