Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Tiltották le másnak is a...

Tiltották le másnak is a facebook profilját? Nem tudok a családtagjaimmal/barátaimmal kommunikálni külföldről emiatt.

Figyelt kérdés

Úgy hallottam visszaadják

2-5 nap

3 hét

3 hónap múlva

vagy pedig soha.


Nem tudom melyik kategóriába eshetek mert úgy néz ki a profilom teljesen eltűnt. Nem is posztoltam semmit csak személyes (messenger) beszélgetésben kritizáltam a kormányt egy barátomnak. Utána jött a tiltás, de lehet, hogy nem emiatt, mert össze is vesztem egy ismerősömmel aki le is tiltott. De mindkét eset magán beszélgetés volt és szerintem a facebooknak nincs joga ezekbe beleszólni.



2018. márc. 19. 15:50
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:
én már 3 napja várok, de ebbe beletartozik a hétvége is.
2018. márc. 19. 15:51
 2/24 anonim ***** válasza:
Csinálj újat.
2018. márc. 19. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim válasza:

Hidd el, a Kormány nem állított titkos ügynököket a beszélgetéseid mellé, nem vagy te olyan fontos ember!

Ugyanis, ha az lennél, nem itt faggatódznál erről.

Kérdezz rá a Face-n az okra, ez a legegyszerűbb.

Meg fogják mondani.

2018. márc. 19. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:

Nem hiszem, hogy a kormány volt. Bárki jelenthette a profilomat bármilyen okból. Úgy tudom fel is törték, mert sok beszélgetés letörlődött. Jelentettem a facebooknak 3 napja és SEMMI válasz.

Ha veled megtörténne te mit szólnál? Ezért nem szabad ilyen oldalakban megbízni. Nem az a kérdés, hogy ki volt és miért, haneem az, hogy mással is történt-e ilyen és ha igen, mennyi idő múlva kapta vissza.


Nem akarok újat csinálni, sajnos egy csomó olyan beszélgetésem is elveszett (látszólag csak ideiglenesen) ahol olyan emberekkel is beszélgettem akik nem voltak ismerősnek jelölve. Köztük szakemberek, üzlettársak, stb. Őket nem fogom megtalálni. Ráadásul futtattam egy üzleti oldalt is amin már 2000 követőm volt, és több csoportot is, lehet, hogy az üzleti oldal nem tetszett valakinek és többen rámszálltak, hogy jelentsék a profilomat.

2018. márc. 19. 16:03
 5/24 anonim ***** válasza:
62%
Milyen érdekes h napokban sok külföldi magyar járt igy :O Csak nem igy akarják őket hazakényszeriteni h elveszik a családdal való kapcsolattartás jogát... :(
2018. márc. 19. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
66%
De szereintem neked irigyeid voltak..
2018. márc. 19. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Sok külföldi magyar járt így? De honnan veszed?
2018. márc. 19. 16:12
 8/24 anonim válasza:

#5

Ekkora baromságot hogy sikerült kitalálnod?


Mert a kapcsolattartás egyetlen módja a Facebook?

Akinek ott nincs fiókja, az hazajön, mert vége a világnak!:D:D:D

Szűzanyám!

2018. márc. 19. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
55%
Tudod ki akar hazamenni a nyomorba, meg h aztán többet ne engdejék majd vissza. Csoda h van ott még net egyáltalan. :D
2018. márc. 19. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim válasza:

#10

Senki nem mondta, hogy gyere haza! Jó helyen vagy te ott.

Arról beszéltem, hogy a Facebookon kívül is van millió ingyenes kapcsolattartási lehetőség, nincs vége a világnak.

A skype-ról például hallottál? Hogy csak egyet említsek...

2018. márc. 19. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!