Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Modem levédése jelszóval....

Modem levédése jelszóval. Lehetséges?

Figyelt kérdés

Az emeleten van egy modem, innen van levezetve egy kábel az én szobámba a routeremhez. A problémám a következő, mikor testvérem hazalátogat (emeleten van a szobája), a saját routerén keresztül jön nekem az internet, de szépen le is korlátozza. Hiába beszélek vele, nem ér semmit és ez eléggé idegesítő, mivel én fizetem az internetet és szükségem van rá munka miatt.

Van valami módszer arra hogy maga a modemet le tudjam kódolni? Mi ennek a menete? Esetleg más ötletek?

Nem arról van szó, hogy nem használhatná, hiszen ott van jelszó egy cetlire kiírva az előszobában, hanem hogy belenyúlkál.


Elnézést a konyhanyelven való fogalmazásért, kérlek titeket, lehetőleg értelmes válaszokat.. :) Köszönöm!


2018. márc. 30. 10:44
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem lehetséges.
2018. márc. 30. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem, csak a wifit lehet levédeni jelszóval. Vegyél saját routert, azt levédheted.
2018. márc. 30. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!