Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem tudok Aliexpress-ről...

Miért nem tudok Aliexpress-ről rendelni? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Minimum 100 ALis rendelésen vagyok túl, és nem enged rendelni kb.3napja. FIzetéskor hibát ír ki(pedig van a kártyán pénz, mert eBay-ről tudok rendelni). Mi lehet a gond? A válaszokat előre is köszönöm. FOntos lenne.

#rendelés #kártya #eBay #fontos #Alexpress #nem enged rendelni
2018. ápr. 22. 08:51
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Bármi.
2018. ápr. 22. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
pl.?
2018. ápr. 22. 09:39
 3/21 anonim ***** válasza:
Hiba a tranzakciókor, hiba a banknál, hiba a weboldalon, hiba bárhol...
2018. ápr. 22. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim válasza:

Dettó ugyan ebbe a gondba futottam, igaz pár nappal később. Kb. egy hete még semmi gond, elmentek a rendelések, fizetések rendben. Maestro kártyám van. Amit kiderítettem: kártyán változtatás (limit, szerződés stb. nem történt). Másodszorra az Ali-t kutattam. Ott Ápr. 24-én változtattak a kártya elfogadásokon, de Maestro-t pont nem érinti. Visszatérő üzenet, hogy a rendszer foglalt... az elutasítás okát kijelző oldal (alul "Customer Service" --> "Check Credit Card Appeal" szintén foglaltat jelez.)

Ötlet bárkitől, bármi egyéb, hogy ezt mi okozhatja?

Mondjuk a belépéskor fő lapon pont 24-ével kezdődően több termékcsoportra is 40-50%-os leértékeléseket látok, többi esetben is jelentős százalékok röpködnek.

Nem lehetetlen hogy tényleg csak annyi, hogy összeomlás szélére sodródott az Ali az akciók nyomása alatt?

Bosszantó nagyon, mert nyári szezonra lenne még mit rendelgetnem.

2018. ápr. 25. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Nekek is rengeteg dolgot kellene meg rendelnem. De meg mindig semmi valtozas :(
2018. ápr. 26. 07:16
 6/21 m_arci_ válasza:
Nekem se jó a Maestrós fizetés már napok óta (OTP), de érdekes mert a lakótársamnak más banknál van Maestro kártyája és ő gond nélkül tud fizetni vele. Szóval nem tudom mi ez, de engem is bosszant :/
2018. ápr. 26. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim válasza:

Hmm, akkor megesik hogy OTP specifikus?

Az se lehetetlen hogy így akarnak "szolíd erőszakot alkalmazva" rábírni kártyacserére?

Mindegy, ma megyek, reklamálok illetve ha kell rendelek valami másik típusú kártyát. Végszükség esetén bankot váltok ;)

2018. ápr. 26. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Tobb embertol os hallottam, hogy allitolag megszunik majd a MasterCard. Illetve van olyan, aki mar elutalta a penzt, csak az elado nem kapta meg..
2018. ápr. 27. 07:53
 9/21 anonim ***** válasza:
Aha.
2018. ápr. 27. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Senkinek semmi valtozas?
2018. ápr. 29. 12:45
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!