Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Instagramon miért nem követ...

Instagramon miért nem követ több közeli barátom?

Figyelt kérdés

Kb. fél éve telepítettem ezt a csodás alkalmazást, és igen érdekes dolgokat figyeltem meg, melyeket első időkben a lelkemre vettem. Több közelebbi barátom, illetve évfolyamtársam, akikkel jóban vagyok nem követtek vissza, pedig aktívan használják ők is az instát. Ugyanakkor több távolabbi ismerősöm is követni kezdett. Kíváncsiságból szétnéztem néhány ismerősöm instáján, és ott is láttam olyat, hogy a valóságban szinte legjobb barátok, mégis csak az egyik követi a másikat. (Természetesen ott is mindkettő aktív).

Azt nem hiszem, hogy idegesítő lennék, hisz havonta eddig max. 2 képet töltöttem fel, és tényleg ízléses, esztétikus dolgokról.

Szóval érdekelne, hogy van-e emögött valami kimondatlan elv, protokoll, hogy ki követ kit, ami segíthet megérteni ezt az amúgy tök érthetetlen szituációt? lletve van nektek is hasonló tapasztalatotok?



2018. máj. 2. 18:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem ilyen ki követ kit dologra építeni kb annyit ér, minthogy facebookon ki köszönt fel szülinapodkor
2018. máj. 2. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Felesleges ezen agyalnod.

Én csak és kizárólag lányokat követek vissza, hiába követtek már be a legjobb fiú haverjaim, nem követem vissza őket.

2018. máj. 8. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!