Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan legyek YouTube-on...

Hogyan legyek YouTube-on sikeres videós?

Figyelt kérdés
Most tervezem a YouTube-on elkezdeni a videózást, de nem tudom hogy kezdjem el. Főleg gameplay (videojáték) videókat szeretnék csinálni. Tudom hogy nagyon sokáig tart egy csatornát felépíteni és beindítani. Mégis hogy kezdjem el? Hogyan tudnám a csatornát terjeszteni hogy több néző legyen? Esetleg valami tanács?

2018. máj. 8. 17:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
95%
Sehogy, ez a szegmens telitett. Probalj valami egyedit kitalalni.
2018. máj. 8. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
79%
Ezzel már nagyon elkéstél, úgy öt évet. Senki sem fog egy ismeretlen videóstól régi tartalmakat nézni gyenge minőségben, mikor a legnagyobb nevek streamelik Twitchen a legújabb játékokat a létező legjobb hardvereken.
2018. máj. 8. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Azt nem hiszem hogy elkéstem mert akármikor el lehet kezdeni. És YouTube-ról van szó, nem Twitch-ről... És nem gyenge minőségben csinálnék videókat, van mindenem amire szükség van! Ja és a kérdésre nem válaszoltál. Bocsi, de ezt kár volt leírnod...
2018. máj. 8. 23:31
 4/13 anonim ***** válasza:
57%

A sértődés és az észosztás nem visz előre a Youtube karrieredben, abban biztos lehetsz. Lehet, hogy neked nem tetszett a válaszom, de attól még igaz marad. A Youtube-on évekig a gaming volt a legnépszerűbb tartalom, de a Google mostanában minden erejével igyekszik kicsinálni az ilyen csatornákat, hogy a hirdetők és törvényhozók kedvére tegyen. Kíváncsi vagyok, mit fogsz szólni, mikor a Youtube automatája kérdés és magyarázat nélkül letiltja egy videódat, amibe 10-20-50 órát öltél, csak mert ő szerzői jogsértést vagy tiltott tartalmat érzékelt a videóban.

És ha jó tartalmat is csinálsz, hogy juttatod el a nézőkhöz, hogy fogod reklámozni? A Youtube ajánlója nem fogja feldobni, a Google keresés sem. Ismerek olyan gaming videósokat, akik hihetetlen jó minőségű anyagokat gyártanak, igényesek, jó a dumájuk, mégsem tudtak összeszedni 10 ezer feliratkozót 5 év alatt. Közben a Twitch-en egy primitív paraszt nulla munkával sok-sok ezer megtekintést és több száz dollárt szerezhet egy öt órás stream alatt.

2018. máj. 9. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Rendben, én ezt értem. De ez továbbra sem segít. Én segítséget kértem és nem ilyen hülyeségeket...Na mindegy, én azért nem adom fel.
2018. máj. 9. 14:15
 6/13 anonim ***** válasza:
71%
Uramisten, hány éves vagy? 16? Sok sikert a hatalmas YT-karrieredhez.
2018. máj. 9. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszi!
2018. máj. 9. 23:18
 8/13 A kérdező kommentje:
És lehet hogy igazad lesz, de én azért megpróbálom. És amit írtál az lehet hogy igaz, de fölösleges volt...a kérdésre nem válaszoltál és csak mondtad a magad hülyeségeit. De mindegy engem egy ilyen hülye véleménye nem érdekel (már bocs hogy ezt mondom, de csak kötekedni akartál, nem segíteni).
2018. máj. 9. 23:29
 9/13 anonim ***** válasza:
74%
#6: Csak azért kérdezem, mert az összes választ hülyeségnek bélyegzed. Felnőtt emberek ritkán viselkednek így- ha mégis, ott nagy bajok vannak.
2018. máj. 10. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Azért tartom hülyeségnek, mert nem segíteni akartál, hanem veszekedni. Csak írtad hogy már késő elkezdeni... ilyen minőség, olyan minőség meg ilyesmi. És ne az én viselkedésemre panaszkodj, lásd be, te csak veszekedni, kötekedni akartál. A kérdésemre nem válaszoltál, segíteni nem akartál. Feltettem a kérdést más kategóriában, és ott kaptam normális választ is. És lásd be, nem akartál segíteni!
2018. máj. 10. 17:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!