Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Milyen programmal kell program...

Milyen programmal kell programozni? én még kezdő szinten sem vagyok! De szeretnék elkezdeni kezdő szintre lépni nem tom mit hogyan minek van értelme! Valaki segitsen!

Figyelt kérdés
2012. szept. 23. 16:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
hát pl egy jegyzettömb, vagy ha egy kicsit komolyabbra vágysz akkor notepad++
2012. szept. 23. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
és oda miket kell irkálni? és oda miket kell irkálni és mi értelme lesz annak?
2012. szept. 23. 16:14
 3/13 anonim ***** válasza:
Keress egy kezdőknek szóló könyvet. C/C++ vagy Java nyelven!
2012. szept. 23. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Valóban érdemes lenne egy könyvet keresni és azt olvasni, illetve a példákat megcsinálni belőle.

Indításnak jó lesz.

2012. szept. 23. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
valami jó könyvet tudtok ajánlani?
2012. szept. 23. 16:59
 6/13 ejbenjaro ***** válasza:

Ha valóban meg akarsz tanulni programozni, akkor nem itt kérdezősködsz, hanem veszed a fáradtságot és szétnézel az interneten.

Egy jó programozó képes önállóan gondolkodni és tudja használni a rendelkezésére álló erőforrásokat, esetedben pl google...

2012. szept. 23. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 iostream ***** válasza:
ahogy az utolso mondja. A programozo egyik legfobb skillje a keresohasznalat. Akar itt is, mert ez a kerdes szerepelt mar parszor.
2012. szept. 23. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 tabaki ***** válasza:
51%
Azért annyit elárulhattatok volna neki, hogy a szövegszerkesztőbe írt szöveget le is kell fordítani... Szóval, valamiféle fordítóprogramra is szükséged lesz. Alapszinten javaslom a Free Pascal nyelvet vagy valami basicet. Ha abszolút nem vagy tisztában az alapokkal sem, jelezd, írok neked egy oldalt a honlapomon, de az eltart egy-két napig. Túl sokat én sem tudok, de kezdő legalább vagyok.
2012. szept. 24. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Golan Trevize ***** válasza:
Én valami hexa editort ajánlok, abban már lehet rögtön gépi kódban írni, le sem kell fordítani.
2012. szept. 24. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
56%

@Golan Trevize: Na ez azért jó nagy marhaság.

Perszeeeee, rögtön mehet gépi kódba...


Ne már, legalább nem kéne marhaságokat írni a kérdezőnek.

2012. szept. 24. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!