Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Feltörték az Instagrammomat?

Feltörték az Instagrammomat?

Figyelt kérdés
Ma az Instagrammomra valaki feltöltött egy napszemüveges reklám képet, a fotóim közé amit én letöröltem azonnal. A kérdésem az lenne, hogy ez lehet egy Instagram bug vagy feltörték az accountomat? Azért fura nekem, mert sem az emailemre sem az Instagram nem küldött üzenetet, hogy más gépről behatolás történt. Megváltoztattam a jelszavamat rögtön miután letöröltem azt a képet ami fel lett töltve az Instagrammomra. Valakivel történt már hasonló eset?

2018. máj. 14. 06:10
 1/3 anonim ***** válasza:
35%
Ha valaki tényleg "feltörte" az instagrammodat azért hogy feltöltsön egy napszemüveges képet (WTF???), akkor valószínűleg egy, a gépeden elhelyezett kémprogrammal tette, ezáltal már az új jelszavad is ismeri. Szóval légy résen, nert a fürdőszobaselfieid nincsenek biztonságban, de ha szépen megkéred, Batman talán segít a bajban.
2018. máj. 14. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
62%
A géped törték fel, szervert szinte sose szokás, mert nem az a gyenge pont.
2018. máj. 14. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
58%
Kapcsold be a kétlépcsős azonosítást.
2018. máj. 15. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!